Kapat

Tiktok yaş değiştirme

Anasayfa
Sosyal Ağlar Tiktok yaş değiştirme
Tiktok yaş değiştirme

Tiktok üyelerine yaş değiştirme imkanı tanımakta fakat bu işlemi profil bilgilerinizi değiştirmek suretiyle kolay yoldan yapmanıza izin vermemektedir. Tiktok’ta doğum tarihi değiştirmenin tek yolu nüfus cüzdanınızın fotoğrafını Tiktok’a göndermektir.

Bilindiği üzere Tiktok’a üye olma sınırı 13, canlı yayın yapma sınırı 16, hediye alma sınırı ise 18’dir. Bu sınırları aşmak için bir çok üye yaş büyütmek istemektedir.

Eğer kaydolurken doğum tarihinizi yanlış seçtiyseniz, bu tür bir yanlışlığı Tiktok’un Ayarlar ve gizlilik kısmına girip “Bir Problemi Rapor Et” seçeneği üzerinden giderebilirsiniz. Ancak bunun için sizden nüfus cüzdanınızın resmini itirazınızın ekine koymanızı isteyeceklerdir.

Diyelim ki gerçek yaşınız 15 ve profil bilgilerinizdeki yaşınızı 16 yapmak istiyorsunuz, bu takdirde 16 yaşına kadar beklemekten başka seçeneğiniz bulunmamaktadır . (Yine de size bunun bir hilesini açıklayacağım)

TikTok doğum tarihi değiştirme

Şimdi anlatacağım yöntem Tiktok’a kaydolurken sehven yanlış doğum tarihi girenler içindir. Bazıları kaydolurken aceleyle doğum tarihi yerine sehven o günün tarihini girmekte, bazıları da doğum tarihine sallamasyon bir yazmaktadırlar. Bu kişiler nüfus cüzdanının resmini Tiktok’a göndererek doğum tarihini güncelleyebilirler.

Tiktok yaş büyütme hilesi

Diyelim ki zaten kaydolurken doğru doğum tarihini girdiniz ama Tiktok’taki yaşınızı olduğunuzdan büyük göstermek istiyorsunuz. O halde ya yeni bir hesap açıp bu sefer doğum tarihinize daha eski bir tarih yazarsınız. Veya Tiktok’a sizden daha büyük birinin (Tiktok kullanmayan abinizin, babanızı, annenizin vs.) nüfus cüzdanını gönderip bu yalanı Tiktok’un yutmasını beklersiniz.

Eğer yaş değiştirme talebinizi iletmeden önce profilinizdeki ad soyad bilgilerini göndereceğiniz nüfus cüzdanında yazan bilgilerle değiştirirseniz Tiktok’un bu numarayı yutmaması için bir sebep yoktur. Ancak şüphe çekmemek için bu profil değişikliği ile yaş değiştirme talebiniz arasında biraz vakit geçmesi gerekir.

TikTok doğum tarihi değiştirme işlem adımları

Tiktok’a doğum tarihi değiştirme isteği göndermek için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Tiktok’u açtıktan ve profilinize girdikten sonra sağ üst köşede bulunan üç nokta sembolüne dokununuz. Ayarlar ve gizlilik sayfası açılacaktır. Sayfayı aşağıya kaydırınca DESTEK bölümünde Bir Problemi Rapor Et seçeneği olduğunu göreceksiniz. Ona basınız.

Tiktok yaş değiştirme

Açılan sayfada hesap ve profil seçeneğine dokunun.

Tiktok yaş değiştirme
Açılan sayfada Profili düzenle seçeneğine dokunun.

Açılan sayfada Diğer e dokunun.

Sayfaları takip ederek itirazınızı yazabileceğiniz sayfaya gelirsiniz. Burada aslında 18 yaşında olduğunuzu fakat kaydolurken sehven 12 yaşında yazdığınızı falan anlatırsınız. (İngilizce)

Tiktok yaş değiştirme

İngilizceniz kötüyse direk doğru yaşınızı yazınız. (I am 18 years old gibi bir şey yazabilirsiniz)

Daha sonra nüfus cüzdanınızın resmini ekleyiniz.

En son olarak da Rapor Et e basınız.

Tiktok’ta yaş değiştirdikten sonra şuna dikkat ediniz:

Diyelim ki aslında beyan ettiğiniz yaştan küçüksünüz.  Canlı yayın yaparken sizin kaç yaşında olduğunuz tahmin edilecek ve şikayet gelirse engel veya ban yiyebilirsiniz. Aynı şekilde paylaştığınız videolara dikkat ediniz.

İLGİLİ YAZILARIM:

Tiktok takip engeli ne zaman kalkar ?

Tiktok ta silinen videoları geri getirme

TikTok canlı yayın hediye fiyatları

Tiktok hediye puanı hesaplama

Tiktoktan ne kadar para kazanılır ?

Tiktok para nasıl çekilir ?

Tiktok Mavi Tik kopyalama

TikTok da mavi tik nasıl alınır ?

Tiktok keşfet hilesi

Tiktok ta engellendiğini nasıl anlarsın ?

TikTok Topluluk Kuralları

Tiktok keşfet engeli nasıl kalkar ?

Tiktokta keşfete düştüğümü nasıl anlarım ?

Tiktok yaş değiştirme

Tiktok canlı yayın engeli kaldırma

Tiktok’ta canlı yayın nasıl izlenir ?

TikTok canlı yayına başkasını alma

Tik tok videolarım neden izlenmiyor ?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü

Tik Tok bizi izliyor mu ?

Modemden TikTok engelleme

Tik Tok kampüs temsilcisi ne demek ?

Tiktok çok hızlı yazıyorsun biraz ara ver ne demek ?