Kapat

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü

Anasayfa
Sosyal Ağlar Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü
Tiktok çok hızlı takip ediyorsun

Tiktok’ta takipçilerini artırmanın en kolay yolu rastgele birilerini takip etmek ve onların da sizi takip etmelerini ummaktır. Bu taktik kendi çapında işe yarayan bir taktiktir.

Aksi takdirde Tiktok’ta yeniyseniz ve sizi takip eden birileri yoksa sırf video yükleyerek takipçi kazanmanız çok uzun sürecektir.

Ancak bu süreci hızlandırırsanız yani sürekli yeni birilerini takip ederseniz Tiktok sizi çok hızlı takip ediyorsun şeklinde bir hata mesajı ile uyaracaktır.

Burada bilmemiz gereken husus şudur. Saatte kaç kişiyi takip edersek sorun olmaz ?

Tiktok bu tür bir istatistiki veriyi açıklayacak kadar aptal değildir. Eğer bunu açıkça bildirseydi insanlar sürekli sınır sayıda kişiyi takip ederek, geri dönüşler sayesinde takipçilerini artırırlardı.

Tiktok yeni üyelere ilk başlarda birilerini takip etme konusunda toleranslı davranmaktadır. Yeni bir üyenin arkadaş edinme çabasını bir süre hoş görmektedir.

Ancak bu durum bazı kullanıcılarda yanılgıya neden olmaktadır. Şöyle ki;

Yeni üye olan kişi ilk gün 20-30 kişiyi beğenir ve herhangi bir uyarı almaz. Zanneder ki ard arda 30 kişiyi beğenince bir sorun olmuyor.

Ertesi gün de aynısını yapar. Bu arada takipçileri yavaş yavaş artar.

Gaza gelen yeni üye aynısını diğer günler de yapınca Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hata mesajını gönderir. Halbuki her gün aynı sayıda kişiyi takip etmektedir.

Tiktok’tan gelen çok hızlı takip ediyorsun hata mesajına kulak asmayan üyenin geçici takip engeli ile karşılaşması kaçınılmazdır.

Takip engeli gelen kişi bir süreliğine kimseyi takip edemez. Engel kalkınca aynı haylazlığa devam ederse bu sefer daha uzun süreliğine engellenir.

Tiktok’ta çok hızlı takip ediyorsun hata mesajına kulak asmayınca kalıcı banlanmanız söz konusu değildir. Çünkü bu masum sayılabilecek bir hiledir. Ama sürekli olarak takip yasağını ihlal ederseniz engel süreniz her seferinde uzar.

Tiktok takip engeli ne zaman kalkar ?

Takip engelinin ne zaman kalkacağına dair Tiktok’un resmi bildirimi bulunmamaktadır. Ancak kullanıcı deneyimlerine göre takip engel süreleri şu şekildedir:

  • Yarım saat
  • 2 saat
  • 10 saat
  • 2 gün

Yani ilk ihlalde yarım saatliğine engellenirsiniz. Sonraki ihlallerinizde 2 saat, ısrar ederseniz 10 saat ve hala akıllanmadıysanız 2 gün takip engeliyle karşılaşırsınız.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü

Eğer takip engeli geldiyse, engel kalkana kadar bekleyeceksiniz. Bunu çabuklaştırmanın bir yolu bulunmamaktadır. Engel ile karşılaşmamak için bir kerede en fazla 3 kişiyi takip ediniz.

Başka birilerini takip etmeden önce biraz zaman geçsin, video beğenmek, yayınlamak veya vesair şeyler yapın. Daha sonra yeniden 3 kişi daha beğenirsiniz.

Takipçi artırmanın başka yolları da vardır. Özellikle de keşfet e düşerseniz hızlı yol alırsınız.

Tiktok’ta bir de çok hızlı yazıyorsun biraz ara ver şeklinde hata mesajı vardır. Onun çözümünü de başka makalede anlatacağım.

 

İLGİLİ YAZILARIM:

Tiktok takip engeli ne zaman kalkar ?

Tiktok ta silinen videoları geri getirme

TikTok canlı yayın hediye fiyatları

Tiktok hediye puanı hesaplama

Tiktoktan ne kadar para kazanılır ?

Tiktok para nasıl çekilir ?

Tiktok Mavi Tik kopyalama

TikTok da mavi tik nasıl alınır ?

Tiktok keşfet hilesi

Tiktok ta engellendiğini nasıl anlarsın ?

TikTok Topluluk Kuralları

Tiktok keşfet engeli nasıl kalkar ?

Tiktokta keşfete düştüğümü nasıl anlarım ?

Tiktok yaş değiştirme

Tiktok canlı yayın engeli kaldırma

Tiktok’ta canlı yayın nasıl izlenir ?

TikTok canlı yayına başkasını alma

Tik tok videolarım neden izlenmiyor ?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası çözümü

Tik Tok bizi izliyor mu ?

Modemden TikTok engelleme

Tik Tok kampüs temsilcisi ne demek ?

Tiktok çok hızlı yazıyorsun biraz ara ver ne demek ?