Kapat

Survivora Nasıl SMS Gönderilir? SMS Ücreti Ne Kadardır?

Anasayfa
Genel Kültür Survivora Nasıl SMS Gönderilir? SMS Ücreti Ne Kadardır?

Survivora nasıl sms gönderilir? Survivor, en sevilen Türk programlarından bir tanesidir. Acun Ilıcalı tarafından yapılan program her yıl reyting rekorları kırmakta ve tüm ülkeyi ekranlara kilitlemektedir. Survivor izleyicilerinin en merak ettikleri nokta Survivora nasıl sms gönderilir? sorusu olmaktadır. Survivor’da bir yarışmacının desteklenmesi ve daha ileri haftalara taşınması için sms şarttır. Bu noktada sms gönderimi yapmak son derece kolaydır. Yalnızca belirli bir ücretin gözden çıkarılması gerekecektir.

Survivora Nasıl SMS Gönderilir?

Survivor’da desteklenen yarışmacıya sms gönderebilmek için ilk olarak o yarışmacının sms isminin öğrenilmesi gerekmektedir. İsmin yanlış girilmesi sms’in gitmemesine neden olacaktır. Bu isimler ve yazılışları program esnasında Acun Ilıcalı tarafından sıklıkla tekrar edilmektedir. Ayrıca yarışmacıların alt kısmında yer alan bilgilendirme yazılarından öğrenilmesi de mümkündür. Sms gönderirken gönderi kısmına 1890 yazılmalı ve mesaj kısmına da yarışmacının ismi girilmelidir. Bu noktada harflere dikkat edilmeli ve kesinlikle harf hatası yapılmamalıdır. Sms süresi içerisinde gönderilen tüm sms’ler yarışmacının hanesine yazılacaktır. Sürenin aşılması sms’in geçersiz olmasına neden olacaktır.

Survivor’a sms yollama fiyatları ne kadardır?

survivora nasıl sms gönderilir

Survivor sms yollama işlemleri bu kadar kolaydır. Peki, sms gönderildiğinde ne kadar ücret alınmaktadır? Survivor için sms atıldığında verilen ücretler değişiklik gösterecektir. Türkiye içerisinde yer alan izleyicilerin gönderdiği sms’lerden yalnızca 2,5 tl alınmaktadır. Fakat sms Kıbrıs’tan gönderiliyor ise 2,65 tl alınacaktır. Oy atma işlemi tv8’in android uygulamasından da yapılabilmektedir. O zaman ücretler 3 tl’ye kadar çıkacaktır.

Sms’in gittiğinden nasıl emin olunur?

İzleyicilerin en büyük korkusu atılan sms’in boşa gitmesidir. Bu noktada sms’in gidip gitmediğinin nasıl anlaşılacağı merak edilmektedir. Sms’in gittiğinin anlaşılması için Acun medyadan sms’i atan kişiye özel bir mesaj atılacaktır. Sms gönderdiğiniz için teşekkür ederiz tarzı bir mesaj geldiğinde sms’in yerine ulaştığı anlaşılacaktır. Survivor sms gönderme sistemi değiştiğinde yazı güncellenerek, düzenlenecektir. Ayrıca sms göndermeden önce mutlaka ekranda çıkan bilgilendirme yazılarını takip etmeniz gerekir. Zira gönderi sisteminden bir değişiklik olduğunda buradan belirtilecektir. Belirlenen ücretler haricinde sizlerden ücret kesilmez. Sürekli ücret akışı olmaz. Sadece tek seferlik gerekli ücret alınır.

Survivor 2018 Örnek Mesaj Gönderme

Örnek: TV8 DAMLA yazıp bulunduğu ülkeye göre aşağıda belirtilen numaralara sms gönderebilirler.

İsviçre: 543’e mesaj gönderilir. Ücreti: 1.00 CHF
Fransa: 71004’e mesaj gönderilir. Ücreti: 0.50 EUR
Hollanda: 5030’a mesaj gönderilir. Ücreti: 1.10 EUR
Avusturya: 0900506506’a mesaj gönderilir. Ücreti: 1.10 EUR
Belçika: 3211’e mesaj gönderilir. Ücreti:1.50 EUR
İngiltere: 68899’a mesaj gönderilir. Ücreti 1.00 Sterlin + Standart Network Rate olarak ücretlendirilmektedir.