Kapat

v21xx Mage Alttan Nova Dosyası PVP Serverler için Özel

Anasayfa
Oyun v21xx Mage Alttan Nova Dosyası PVP Serverler için Özel
knight-online-mage-alttan-nova

v21xx mage alttan nova dosyası pvp serverlerde geçerlidir. v21xx sürümde oynadığınız pvp serverlerde mage teamlara özel fx dosyası sayesinde atılan novaların efektleri gözükmez. Sadece parlama ve yerden ufak bir görüntü oluşur. Bu sayede kalabalık serverlerde çok daha sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. v21xx mage alttan nova dosyası kesinlikle hile veya illegal değildir. Knight Online oynayıp kalabalıkta bilgisayarı kasan oyuncular içinde birebirdir.

v21xx Mage Alttan Nova

v21xx mage alttan nova efekti, mage karakterinin 60, 70, 45 ve 33 skillerini kapsar. Atılan novalar efekt vermez. Parlama ve yerde atıldığı yeri gösteren yuvarlak halka çıkar.

v21xx mage alttan nova

v21xx serverlerde bu tarz alttan nova efektini bulmak oldukça zordur. Oyunun daha rahat bir şekilde oynanmasını sağlayan bu tarz özel fx dosyaları oldukça rahatlatıcıdır. Fx dosyasının haricinde object dosyası da mevcuttur. Object dosyasında çeşitli oynamalar yapılarak ağaçlar ve fazlalıklar kaldırılabiliyor. Böylelikle rahat bir oynayış ve görüş açısı yakalanmış oluyor. Fx ve object dosyalarının düzenlenmesiyle heal, minor ve db gibi çeşitli skillerin efektleri kaldırılabiliyor.

Mage Teamlar ve Komutçular için Oldukça Önemlidir

Mage teamlar ve komutçular için fx ve object dosyaları oldukça önemlidir. Görüşün çok daha iyi olması atılan pusuların kalitesini arttıracaktır. Tabi ki sadece komutçuların değil tüm takımın bu tarz özellikleri kullanması oldukça faydalı olacaktır.

Knight Online Fx Dosyası Oyunun Kasmasını Önler

Fx dosyası yapılan iyileştirme çalışmaları ve çeşitli nova efektlerinin en aza indirilmesiyle oyunda kasma yapmasını önler. Bu şekilde kalabalık sunucularda çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız.

İndirdiğiniz fx dosyasını knight online klasörü içerisinde dosyaların bulunduğu alana direkt olarak atınız. Değiştirme yapılmasını istediğinde üzerine yaz şeklinde onaylayın. Her ihtimale karşı mevcut fx dosyanızın yedeğini almayı ihmal etmeyin. Paylaşılan dosya virüs taramasından geçirilmiş olup herhangi zararlı bir içerik bulunmamaktadır. Dosya bizzat tarafımızca da kullanılmıştır. Lakin yinede paylaşılan dosyadan kaynaklı yaşanan sorunlarda sorumluluğun sizlere ait olduğunu unutmayınız.

Fx Dosyanı İndirmek İçin Tıklayın

Virüs Total Tarama Sonucu