Kapat

Dondurulan instagram Hesabını Geri Açma

Anasayfa
Sosyal Ağlar Dondurulan instagram Hesabını Geri Açma

Dondurulan instagram hesabını geri açma olayını gerçekleştirmek aslında oldukça basittir. Sadece bilmeniz gereken birkaç detay var. İnstagram hesabını donduran kullanıcılar tekrar açmak için çeşitli sorunlar yaşıyor. Bizlere gelen sorulara cevap vermek maksadıyla bu makaleyi kaleme aldık.

dondurulan instagram hesabını geri açma

Hesabınızı nasıl donduracağınızı instagram hesabı dondurma konusunda detaylı bir şekilde aktarmıştık. Bu konuya bakarak instagram hesaplarını geçici olarak kapatan kullanıcıların nasıl hesabını geri açabileceklerine değineceğiz. Dondurulan instagram hesabının şifresini unuttuğunuza eminseniz aşağıdaki işlemleri uygulayarak hesabınızı geri açabilirsiniz. Bu işlemleri yapmaktan çekinmeyin. Zor değildir.

Dondurulan Instagram hesabı nasıl açılır ? bu yazımızda tüm olasılıklarıyla anlatacağız. Instagram hesabımı dondurdum ancak şifremi unuttum nasıl açabilirim veya instagram hesabımı dondurdum hemen açmak istiyorum gibi soruların cevabı yazımızda sizleri bekliyor.

Dondurulan instagram hesabını geri açma

Dondurulan instagram hesabını geri açma işlemini yapmak için normal şartlarda yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizle instagram hesabınıza giriş yapmaktır. Bu adımı uyguladığınızda hesabınızın otomatik olarak geri açılması gerekir. Lakin bilmeniz gereken husus instagram hesabını dondurduğunuzda, geri açmak için 2-3 gün beklemeniz gerekmesidir. Bugün instagram hesabınızı dondurup, yarın açmaya çalıştığınızda ‘’kullanıcı adı ve şifreniz yanlış’’ uyarısı verecektir. Bu uyarıyı aldığınızda endişe etmeyiniz.

Dondurulan instagram Hesabının Şifresini Unuttum

Diğer bir problem ise dondurulan instagram hesabının şifresini unutulmasıdır. Dondurulan instagram hesabının şifresini eğer gerçekten unuttuğunuzu düşünüyorsanız https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr linkine tıklayarak instagram hesap şifrenizi alabilirsiniz. Sizden instagrama yüklemiş olduğunuz bir fotoğrafın orijinalini (kırpılmamış ve filtre uygulanmamış) yüklemeniz istenecektir.

silinen instagram hesabını geri alma

Daha sonra hesabınız ve verdiğiniz bilgiler incelenecek ve 1-2 gün sonra size e-posta ile geri dönüş sağlanacaktır. Gelen e-postada gerçek bir kişi olduğunuzu test etmek için sizden bir kod numarası ile tekrar bir fotoğraf isteyebilirler. Son olarak hesabınız kurtarılacaktır. İnstagram kullanıcılarının bu sorunları çözmesi için ortada herhangi bir neden yoktur. İşlemler bu kadar basittir. İnstagram hesabınızı geri açmak için herhangi başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Dondurulan instagram hesabını geri açma işlemi bu kadardır. Yapamadığınız ve sorun yaşadığınız noktaları yorum alanından belirterek yardım alabilirsiniz.