Kapat

Crocs terlik terletir mi ?

Anasayfa
Alışveriş Crocs terlik terletir mi ?
Crocs terlik terletir mi

Bir terliği veya sandaleti uzun süre giymek zorunda kalırsanız bazı sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir.

Birincisi terlik her ne kadar ayağa hava aldıran bir ürün olsa da ayağın ısısı ve sürekli hareket etmek terleme sonucunu doğurur. Ayaklar terlediğinde terliğin için kayganlaşır, bu hem yürüme zorluğu yaşatır hem de ter de üreyen bakteriler nedeniyle koku oluşur.

İkincisi de terlikler, açık hava için üretilseler dahi uzun süre giyildiklerinde ayağı bir yerinden vurma eğilimindedirler. Yani uzun süre terlik ile gezerseniz muhtemelen ayağınızın bir kısmı su toplayacaktır.

Peki Crocs terlikler bu sorunlara çare olabilir mi ? Başka bir deyişle Crocs terlik terletir mi ?

Crocs terlik terletir mi ?

Her ne kadar ürünün tanıtım yazılarında terlemeyi önleyici, anti bakteriyel, koku yapmaz şeklinde vasıflara yer verilmişse de kullanıcıların deneyimlerinden yola çıkarak Crocs terliklerin de terlettiğini söylemek mümkündür.

Crocs terliklerin hakkını yemeyelim, ayağı sarar, uzun süre ayağı yormadan giyilebilir ama uzun süre giyilip de terletmeyen bir terlik yoktur. Dolayısıyla Crocs terlikler de terletir. Ben Crocs terlik giydim de ayağım  terlemedi diyen kişi onu uzun süre giymemiştir.

Dolayısıyla terlemenin getirdiği can sıkıcı kayganlık duygusu olabilir. Daha da kötüsü terli ayakla uzun süre terlik giyilirse koku da olacaktır.

Ancak Crocs terlik kullanıcıları terleme sorununa da çözüm bulmuşlardır.

Crocs terlikleri çorapla giyin

Terlikleri çorapla giymek dünyanın neredeyse her yerinde göz kanatan bir manzara oluşturur. Bir terliğe 250 TL verip de ondan sonra terliğin içine çorap giymek kulağa pek mantıklı gelmese de Crocs terliklerini giyenler genellikle çorapla giydikleri için yalnız olmayacaksınız.

Çorap teri emecek ve sizi rahat ettirecektir. Ancak çorabınızı sık değiştirmekte fayda var. Bazı kadınlar normal çorap yerine mus çorap giymektedirler.

Crocs terlik terletir mi

Deodarant sıkın

Deodorantlar terlemeyi engelleyici maddeler içerirler. Eğer terliğin içine asla çorap giymem diyorsanız zaman zaman ayaklarınıza deodorant sıkın. Denenmiş ve sonuç alınmış bir yöntemdir. Ayak terlemesi konusunda etkili bir çözümdür.

Bebek pudrası kullanın

Bazı kişiler ise terlemeye çözüm olarak bebek pudrası kullanmaktadırlar. Bu da etkili bir yöntemdir.

İLGİLİ YAZILARIM:

Crocs terlik nasıl yıkanır ?

Crocs terlik kaç numara almalıyım

Crocs 12 13 kaç numara

Crocs orjinalliği nasıl anlaşılır ?

Crocs terlik nasıl genişletilir ?

Crocs terlik terletir mi ?

Igor mu Crocs mu ?

Crocs terlik hangi ülkede üretiliyor ?

Crocs mu sabo mu ?