Kapat

Samsung Galaxy S9 ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy S9 ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy S9 ekran değişimi fiyatı

Samsung galaxy S9 bolca özellik ile donatılmış bir telefon. Örneğin akıllı tarama ile yüzünüz şifreniz olacak ve başka bir şeye gerek kalmadan ekran kilidinizi açacaksınız. Kendi yüzünüzden veya başka birinin yüzünden emoji ve sticker da oluşturabilir, sohbetlerinizde bunları kullanabilirsiniz. Fotoğraf çekmek de çok daha keyifli bu modelde.

S9 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 1400 TL
GSM İletişim 1300 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

Samsung Galaxy S9 Ekran Değişimi

Telefonunuzun ekranı bir darbeyle zarar görmediyse diğer olasılıklardan önce garanti kapsamında olup olmadığını anlamak için servise götürmeniz gerekiyor. Bir çok problem garanti kapsamında olmadığı gibi bir çok problem de garanti kapsamındadır. Genellikle firmalar kullanıcı dostu davranmasalar da eğer telefonunuzu yeni aldıysanız ve sizden kaynaklanan bir sorun olmadığını düşünüyorsanız garanti konusunda ısrarcı olun.

Günümüzde neredeyse tüm telefon arızaları ve ne kadara yapılabilecekleri internette mevcut. Önemli olan telefonunuzun içinde bulunan size ait her şeye saygı duyabilecek ve işini düzgünce yapabilecek bir servise götürmüş olmak. Maalesef güvenilirlik paradan daha büyük bir sorun.

Kullanıcı Hatası

Eğer ekranınızın sizin hatanız sonucu zarar gördüğünü, kırıldığını düşünüyorsanız bize teslim edebilir ve güvenle telefonunuzun tamir edilmesini bekleyebilirsiniz. Samsung Galaxy S9 ekran değişimi yapıldıktan sonra da aynı hızda çalışacaktır. Çok kısa süre içerisinde telefonunuz kırılmaz koruyucu camı da takılmış biçimde yeniden elinizde olacaktır. Ekranınızın kırılması haricinde dokunmatiğinde veya iç aksamında bir sorun yoksa çok kısa sürede tamir edildiğini ve yeni ekranın takıldığını göreceksiniz. Takılan ekran kırılan ekran ile aynı özelliklere sahip olduğundan Samsung Galaxy S9 ekran değişimi sonrasında görsel bir farklılık veya eksiklik hissetmeyeceksiniz.

Kaliteli Ürün

Samsung Galaxy S9 ekran değişimi yaptırdınız ama sorunlarla karşılaştıysanız, ya da yeniden aynı problemi yaşıyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden servisimize başvurabilirsiniz. Nezaketle karşılanacağınızdan emin olabilirsiniz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Hizmet almak istemenizi belirtmeniz ve bize başvurmanız yeterli.

Servisimiz Samsung Galaxy S9 ekran değişimi sonrasında da sizin sorularınızı yanıtlayacak ve varsa bir şikayet halinde çözüme kavuşturacaktır. Ekran değişiminde öncelik kaliteli ürün kullanmak ve müşterinin beklentisini karşılamaktır.  Yüksek ücret ödenen Galaxy S9 gibi bir modeli güvenilir ellere teslim etmek en doğru adım olacaktır.