Kapat

Günlük Organik Hit Arttırma Nasıl Yapılır? Ziyaretçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Anasayfa
Web Tasarım Günlük Organik Hit Arttırma Nasıl Yapılır? Ziyaretçi Sayısı Nasıl Arttırılır?

Günlük organik hit arttırma bir web sitesine arama motorları tarafından gelen canlı kanlı ziyaretçileri ifade eder. Sitenizin kategorisi web tasarım ise, web tasarım alanında insanlar arama motorlarında hit nasıl arttırılır? Şeklinde bir arama yaptığında sizin sitenizi ziyaret ediyorsa bu organik hit anlamına gelmektedir. Yani Google gibi arama motorlarında arama yapıp sitenize gelen ziyaretçilere, organik ziyaretçi deniliyor. Sosyal medya veya başka bir site aracılığıyla değil, sitenizi direk Google üzerinden ziyaret edenlerin oluşturduğu bir terimdir. Organik hit sitenize doğrudan girilmesiyle de oluşmaz. Bu sebeple organik hit arttırma işlemini sağlıklı bir şekilde yapmanız gerekiyor. Bunun için birçok noktaya dikkat etmeniz gereklidir.

Günlük Organik Hit Arttırma Nasıl Yapılır?

Günlük organik hit arttırma işlemini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmek için öncelikle kullanıcı dostu bir siteye sahip olmanız gerekir. Kullanıcı dostundan kasıt, ziyaretçinin sitenizde vakit geçirmesini ve direk olarak çıkmamasını sağlayabilmektir. Kötü bir tasarıma sahip, çok yavaş açılan bir web sitenizin olduğunu düşünün. Google aracılığıyla bir kelime arıyorsunuz ve siteye girip bilgiye ulaşmak dakikalarınıza mal oluyor. Siz olsanız birçok alternatif kaynak varken bekler misiniz? Tabi ki de beklemezsiniz. Hiç kimse beklemez. Bu sebeple sitelerinizin ziyaretçi odaklı olmasının hat safhada faydası vardır.

Organik Ziyaretçi İstiyorsanız Anahtar Kelime Odaklı Çalışmalar Yapın

Organik ziyaretçi kazanmak istiyorsanız anahtar kelime odaklı çalışma yapmaya özen göstermelisiniz. Şöyle ki insanlar Google veya diğer arama motorlarında en çok neyi aratıyor? Veya en çok neyi merak ediyorlar? Bu tarz konuların analizlerini yaparak, aranma hacmi yüksek olan anahtar kelimeleri tercih etmeniz organik hitinizin artmasına olanak sağlayabilir. Sürekli bu tarz anahtar kelimeler ile yazılan makaleleri seo çalışmaları ile desteklemeniz mükemmel sonuçlar verecektir.

günlük organik hit arttırma

Özgünlük Organik Hit içinde Geçerli

Sürekli kopya içerikler oluşturmak, sağdan soldan yazılar alıp sitenize eklemek, bunların size hiçbir faydası olmayacak. Çünkü organik hit istiyorsanız özgün olmalısınız. Arama motorlarının gözünde sitenizin değerlenmesi için bu oldukça önemli bir etkendir. Özgün yazılara yer vermezseniz sıralamalar bir tık yukarı çıkamazsınız. Bu sebepten dolayı da organik hit elde etmeniz zorlaşır.

Günlük Organik Hit Programları ve Sitelerinden Kesinlikle Uzak Durun

Organik hit satışı yapan kişilerden uzak durun. Bu tarz uygulamalarla sadece kendinizi kandırırsınız. Adı üstünde organik, yani doğal. Bu doğallığı bozmamalısınız. Aksi halde siteniz Google tarafından cezalandırılabilir. Emek verip uğraştığınız, hayaller kurup fedakarlıklarla açtığınız internet sitesinin kül olup gitmesini istemezsiniz. Bunun haricinde emek verip açtığınız düzinelerce konularında heba olması gerçekten çok üzücü bir hal alır. O yüzden hile ve aldatıcı işlerden uzak durmalısınız. Arama motorlarında birçok mühendis çalışıyorken, bizlerin onları yanıltmaya çalışması da ayrı bir ironidir.

Günde 1 Defada Olsa Tok Karnına Sitenize MAKALE Girin

İşin esprisi mutlaka anahtar kelime odaklı günde 1 defada olsa sitenize makale girdisi yapın. Bu sayıyı gün içerisinde arttırmanızın zararı olmaz lakin kesinlikle sitenizi sürekli güncel tutmalısınız. Bu işe sıfırdan başlayıp ziyaretçi sayısınızı arttırmak isteyenlerin izlemesi gereken yol budur. Günlük organik hit arttırma yöntemlerinin en başında güncellik gelir diyebiliriz. Her gün düzenli olarak internet sitenize 1 adet makale eklemeniz, organik hitinizin artmasını 1 tık daha sağlamış olduğunuz anlamına gelir. Çalışın, emek verin, gözünüz gibi bakın ve en önemlisi sabredin. Rehavete kapılıp vazgeçmeyin. Yükselmeniz belki 1 ay, bilemediniz 3 ay sürecektir. Er ya da geç istediğinize ulaşıp meyvelerini toplamaya başlayacaksınız.