Kapat

Twitter Hesap Dondurma Linki ile Hesabınızı Pasifleştirin

Anasayfa
Sosyal Ağlar Twitter Hesap Dondurma Linki ile Hesabınızı Pasifleştirin

Twitter hesap dondurma linki ile birlikte hesabınızı geçici olarak pasif hale getirebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz zaman hesabınızı geri aktif edebilirsiniz. Bu işlem kalıcı hesap silme işleminden farklıdır. Hesabınızı dondurarak twitter’a bir süre veda edebiliyorsunuz. Bu işlem için sadece hesap adınızı ve şifrenizi bilmeniz yeterlidir. Hesabınızı dondurduktan sonra istediğiniz zaman tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Hesabınıza Dilediğiniz Zaman Geri Erişim Sağlayabilirsiniz

Twitter hesap dondurma işlemini uyguladıktan sonra hesabınız kalıcı olarak kapanmaz. Siz istediğiniz, dilediğiniz kadar pasif bir halde kalır. Eğer hesabınıza tekrar giriş yaparsanız aktif olur. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken bir husus vardır. Eğer twitter hesabınızı dondurduktan sonra 30 gün girmezseniz hesabınız kalıcı olarak silinir. Bu hususa dikkat ederek hesabınızı kontrollü bir şekilde dondurabilirsiniz.

Twitter Hesap Dondurma Linki ile Hesabınızı Pasifleştirin

Twitter hesap dondurma linki sizi ayarlar bölümüne sokmadan direk olarak hesap dondurma bölümüne atar. Böylelikle uğraşmanıza gerek kalmadan direkt olarak hesap şifrenizle dondurma işlemini gerçekleştirirsiniz.

1-Öncelikle https://twitter.com/settings/accounts/confirm_deactivation linke tıklayın. Karşınıza bu bir elvada mı? gibisinden bir pencere açılacaktır.

twitter hesap dondurma

2-Burada sizlere birkaç uyarıda bulunacaktır. Uyarıları okuduktan sonra ”@hesabiniz hesabını devre dışı bırak” ibaresine tıklayın.

hesabı-devre-disi-birak-twitter

3-Daha sonra twitter hesabınızı dondurabilmeniz için şifrenizi girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girdikten sonra ”Hesabı devre dışı bırak” butonuna tıklayın.

Bu aşamadan sonra hesabınız dondurulmuş olacaktır. Twitter hesap silme linki ile hesabınız kolayca pasifleşmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra hesabınızın ne kadar pasif kalacağını siz belirleyeceksiniz. Eğer hesabınızın tekrar aktif olmasını istiyorsanız kullanıcı adı ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmanız yeterli olacaktır.