Kapat

Samsung Galaxy A6 ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy A6 ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy A6 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A6 Ekran Değişimi için ekran üst yüzeyinin kırılmış olması, onarım yapılabilmesi için telefonun diğer aksamlarıyla beraber onarılabilecek şekilde servise teslim edilmesi gerekir. ilk etapta telefonun yaşadığı sorun ele alınmalıdır. Çok yüksek bir yerden sert bir şekilde düşmüşse sadece ekranı zarar görmemiş olabilir. Bunun için de teknik sevvisin telefonu kontrol etmesi mutlaka gereklidir.

A6 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi
GSM İletişim 380 TL

 

Samsung Galaxy A6 Ekran Değişimi

Teknik servise güvenmek önemlidir. Bu çok önemlidir çünkü günümüzde telefonunuzu tanımadığınız birine emanet etmeniz söz konusu olduğunda herkes gibi siz de kendinizi rahatsız hissedersiniz. Ancak bu işi titizlikle profesyonelce yapan ekiplere güvenmek çok daha kolaydır. Size güven verdikleri kadar telefonunuza da hassas davranmaları yüksek ihtimaldir. Eğer bizim hizmetimizi talep ederseniz bize başvurabilir ve sorununuzun çözümü için yardım isteyebilirsiniz. Elimizden gelen en kısa sürede geri dönecek, yardım edecek ve mağduriyetinizi gidereceğiz.

Maalesef binlerce lira verip aldığımız telefonlar çocuklarımızın ellerinde oyuncak oluyor. Kırılmalara karşı ufak bir tavsiye, telefonunuzu mutlaka ekran koruyucuyla kullanın ve eğer çok rahatsız olmuyorsanız telefon kılıfı kullanmayı deneyin. Telefonunuzun güvenliğini sağlayacak önlemler almak sorunu baştan çözmenin yollarından biri.

Teknik Destek

Samsung Galaxy A6 Ekran Değişimi için getirdiğiniz telefonun, serviste yerine takılacak ekranının da aynı kalitede olması gerekir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra kısa süre içinde telefonunuz size teslim edilecektir. Samsung Galaxy A6 Ekran Değişimi kısa sürede halledilen bir süreçtir. Ancak sürecin tamir sonrası kısmı da önemlidir. Tamir sonrasında yaşanacak bir sorunda, ekranla ilgili bir problem aşadığınızda mutlaka teknik servisle iletişime geçin ve durumu bildirin. Eğer biz yardımcı olduysak mutlaka sorunu çözmeye ve en kısa sürede sorunu halletmeye çalışırız. Diğer teknik servisler de benzer bir tutum sergileyecektir. İletişime geçtiğinizde sorunu detayıyla anlatıp yeniden servise gitmelisiniz.

Telefon ekranının kırılması kullanıcılar için yıpratıcı bir süreçtir çünkü telefon tamamen kullanılamaz hale gelir. Bu haldeki  telefonun tamirinin kısa sürede yapılması çok önemlidir. Günlük hayatın kendimize ait telefon elimizde olmadan sürdürülmesi oldukça zorlayıcıdır. Güvenli bir tamir süreci ve sonrasında da teknik destek için lütfen bize başvurun.