Kapat

Samsung Galaxy A7 ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy A7 ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy A7 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A7 ekran değişimi yapılması için ekranın hasar görmüş olması gerekir. Ancak zarar gören sadece ekran değilse telefonun detaylı bir incelemeden sonra tamir edilmesi ve onarıma uygun malzemenin kullanılması gerekir. Galaxy A7 üç kameralıdır ve bu özelliğiyle fotoğraflarınızı çok daha geniş açıdan çekebilirsiniz. Özellikle fotoğraf çekmek için tercih edilen bir telefonun da kaza yaşama olasılığı yüksektir.

Samsung Galaxy A7 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 630 TL
GSM İletişim 550 TL

Yukarıda bahsettiğimiz firmalar ile iletişime geçerek değişim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ücretler sayfamızın en son güncellendiği tarih ile eş zamanlıdır. Sonradan değişebilmektedirler. Bu yüzden firma sitelerini ziyaret ederek güncel fiyatı almanızı tavsiye ederiz.

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz. Sadece vergi levhası olan firmalar kabul edilmektedir. Vergi levhası olmayan siteler ve teşebbüslerin fiyatları sitemize eklenmemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Samsung Galaxy A7 Ekran Değişimi

Yaşadığınız problem sadece ekrana zarar verdiyse Samsung Galaxy A7 ekran değişimi yapılır. Ekran değişimi yapılırken kullanılacak ürünün de niteliği önemlidir. İşlemler sırasında onarımı takip etmek ve kullanılan malzemeyi görmek faydalı olacaktır. A7 ekran değişimi yapılsa da sağlamlığı hakkında şüpheniz olmasın. Dayanıklı üretilmiş bir üründür ve kolayca zarar görmeyecek şekilde üretilmiştir.

Zarar Gören Ekran

Galaxy A7 ile çektiğiniz fotoğraflar daha canlı, daha derin ve gerçeğe yakın olacaktır. Özellikle selfileriniz için aydınlatma özelliği gibi telefona eklenmiş bir çok özellikten faydalanabilirsiniz. Ekranının zarar gördüğünü düşünüyorsanız fazla zaman kaybetmeden bir teknik servisten destek almak ve problemi olabildiğince erken çözmeye çalışmak yararınıza olacaktır. Kırılan veya çatlayan ekran camının kullanımı telefonunuzun daha çok zarar görmesine neden olabililir.

teknik servis hizmetini bizden almak isterseniz lütfen hizmet almak istediğinizi belirterek bize ulaşın. Teknik servisin telefonunuza yapacağı müdahalei telefon modelinize uygun yeni ve kaliteli bir ekran camıyla kırılan camı değiştirmek olmalıdır. Bunun dışında yapılan bir müdahaleyi kabul etmeyin. Telefonunuzu teslim aldığınızda kontrol edin ve emin olduktan sonra ödemeyi yapın.

Onarım Sonrası

Samsung Galaxy A7 ekran değişimi yapıldıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizimle ya da teknik destek aldığınız birimle mutlaka iletişime geçin. Size yardımcı olacak ve destek vereceklerdir. Bu tür bir onarımdan sonra yaşayacağınız bir problemde kısa sürede sorununuz halledilecektir. Ekran kırılmaları telefonu hassaslaştırmaz ve bir kez kırılan ekran sürekli kırılmaya meyilli hale gelmez. Değiştirilen ekran ilk ekran kadar sağlam ve dayanıklıdır. Bundan şüpheniz olmasın. Telefonunuza takılan koruyucu ekran ve telefon kılıfıyla datelefonunuzun güvenliğini arttırabilirsiniz. Telefonunuzun güvenliği için size uyan bir telefon kılıfı kullanmanız düşme, çarpma ve kırılmalara karşı iyi bir önlem olacaktır.