Kapat

Yerli WordPress Temaları Üreticisi

Anasayfa
Wordpress Yerli WordPress Temaları Üreticisi

Kod bilgisine ihtiyaç olmadan WordPress Teması

WordPress altyapısına sahip sitelerinizde kullanmak üzere kaliteli, mobil cihazlarda sorunsuz görüntülenebilen seo uyumlu wordpress teması arıyorsanız işte size fırsat! Siz de profesyonel wordpress temaları üreten Birtema’nın web sitesini ziyaret ederek var olan birbirinden şık temalara göz atabilir, beğendiklerinizi güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Birtema yetkilileri ücretsiz olarak satın aldığınız temayı WordPress sitenize kuracak, gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra “Hayırlı olsun” dileklerini tarafınıza iletecektir.

Siparişinizle aynı günde teslimat!

Birtema’dan satın aldığınız wordpress temasının ödemesini yaptığınız andan itibaren aynı gün içinde tema kurulumu sağlanır. Bu sayede hiç vakit kaybetmeden, şık tasarımlı web siteniz yayın hayatına başlamış olur. Satın aldığınız her bir tema, yalnızca bir alan adı üzerine lisanslanır. Bu lisansı başka bir adres için kullanmak isterseniz, aldığınız wordpress teması ücretinin yüzde 70’lik kısmını yeniden ödemeniz gerekir.

Yerli WordPress Temaları

Diğer çoğu premium wordpress tema geliştiricisinin aksine Birtema, sattığı temaları ücretsiz olarak WordPress sitenize kuruyor. Böylece hiçbir ayar yapmakla uğraşmak zorunda kalmamış oluyorsunuz. Eğer henüz hiçbir içeriğe sahip olmayan sitenizde temanın bomboş gözükmesini istemiyorsanız, 25 TL karşılığında temayla birlikte demo içerik yükleyebilmeniz de mümkün. Tüm bunları havale veya EFT ile internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirmek yine sizin elinizde.

Google sıralamalarını alt üst etmek hayal değil

Mobil uyumlu responsive wordpress temalarıyla Google’da üst sıralara çıkmak, rakiplerinizi geride bırakmak ve sıralama sonuçlarını alt üst etmek gerçekten hayal değil. Birtema da geliştirdiği tüm ücretli wordpress temalarında bu kriteri göz önünde bulundurarak hareket eder. Herkes tarafından kullanılan, özgünlüğünü yitirmiş, reklam barındıran ve yönetim paneline sahip olmayan ücretsiz wordpress temalarının aksine Birtema satılan tüm temalar Google’da yükselmeye hazır siteler için ideal çözüm olacaktır.