Kapat

Dansın En Sıcak Tonlarını Keşfedin

Anasayfa
Genel Dansın En Sıcak Tonlarını Keşfedin

Dans, kendinizi keşfetmenize olanak sağlayan üstün niteliklere sahip hem müzikal hem de görsel sanatın bir birleşimidir. Tarihin her noktasında etkin bir yere sahip olmasıyla da ulusallık barındırmaktadır. Her milletin çeşitlendirilmiş kendi kültürüne has, zengin içerikte dans kültürleri mevcuttur. Dünya çapında her toplumun kabul gören köklü dans kültürünü sizlere en profesyonel şekilde aktarmaktayız.

Harekete Geç!

Profesyonel kadromuz ile sizlere en kaliteli dans eğitimlerini geniş kapsamda sunmaktayız. Dans kursu Mavişehir mevkisinde de üstün hizmetlerini sizlere aktarmaktadır. Her yaş grubuna hitap eden dans çeşitlerimiz, her kültürün kökleri ile zenginleştirilmiş dans kategorizelerimiz ile sizleri dans konusunda uzmanlaştırıyoruz.

Müzikal ve görsel yeteneklerinizi geliştirmek, hatta profesyonelleştirmek adına bizleri tercih edebilirsiniz. Harekete geçmenin tam zamanı! Dans ile vücudunuza bir hareket, dünyanıza farklı bir bakış açısı kazandırabilirsiniz. Bizler eşliğinde dans ederek, vücut orantılarınızı düzenleyebilir, hem bedenen hem de ruhen kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Sizlere Ne Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Sizlere dans kursu Mavişehir’de profesyonel akademik kadromuz ile dev hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler kapsamında sizler de alternatif kategorilerimizden dilediğinizi seçebilir, seans seçeneklerimiz ile kendinize uygun seansta ekibinizle birlikte dans eğitimi görebilirsiniz. Dilerseniz de özel ders seçenekleri ile profesyonel akademik eğitmenlerimizden birebir ders alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler;

  • Tarihin en köklü dans sanatlarından Bale
  • Koreografi içerikli milletlere özgü alternatif dans seçenekleri
  • Ruhunuzu dinlendirirken, bedeninizi güçlendirmek adına Yoga
  • Sıkılaşmanın en dinlendirici hali olan Pilates
  • Çeşitli ulusal tekli veya çift halinde öğrenebileceğiniz dans çeşitleri

Ve daha fazlası ile sizlere üstün hizmetler sunmaktayız. Akademik bir ders alarak sizler de dansı en profesyonel şekilde öğrenebilir, kendi hayatınıza farklı bir renk katabilme imkanını yakalayabilirsiniz.

Çocuklar Neden Küçük Yaşta Dans Etmeli?

Çocuklar bilişsel yeteneklerini geliştirmek, özgüvenlerini arttırmak, sanat ve müzikal alanında etkin bir bilgi sahibi olmaları adına dans etmelidirler. Yaş grubu fark etmeksizin çocukların küçük yaşlarda dans eğitimi almaları, üstün tecrübe ile bir alanda profesyonel olanak tanımaktadır. Sizler de nitelikli dans eğitmenlerimiz aracılığı ile çocuğunuzun iyi bir dans eğitimi almasına aracı olabilirsiniz.

Bestem Bale ve Dans Kursu T.C. M.E.B tarafından yetkilendirişmiş uzman ve sertifikalı eğitmenleri ile İzmir Karşıyaka Bostanlı semtinde hizmetini sürdürmektedir. Mavişehir, Ataşehir, Çiğli ve genel olarak Karşıyaka ilçesinin bir çok bölgesinde rahat ulaşım sağlanmaktadır.