Kapat

WordPress En iyi Üyelik Eklentileri ve Özellikleri

Anasayfa
Wordpress Eklentileri WordPress En iyi Üyelik Eklentileri ve Özellikleri
wordpress-için-en-iyi-üyelik-eklentileri

WordPress en iyi üyelik eklentileri içeriğinde, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen eklentilere yer veriliyor. Ücretli ve ücretsiz üyelik eklentileri sayesinde wordpress admin panelini kullanıcılara kullandırtmadan etkileşim sağlayabileceksiniz. WordPress üyelik eklentisi etkileşimi arttırmak isteyen herkes için bir ihtiyaç haline geldi. Çünkü wordpress cms sisteminin sunduğu üyelik eklentisi kullanıcıları oldukça fazla yorarak, anlamsızlaştırıyor. Sitenizi ziyaret eden kişilerin çok daha basit bir şekilde etkileşim halinde olması gerekir.

Etkileşimi Arttırmak İçin Anlaşılır Üyelik Eklentileri Kurun

Sitenizde kalıcı kullanıcılar istiyorsanız çok daha anlaşılır ve sade üyelik eklentilerini tercih edin. Ziyaretçiler üyelik eklentilerinin karmaşık olmasından hoşlanmaz. WordPress birçok eklentiye sahip bir cms sistemidir. Üstelik çoğu eklentisi Türkçe desteklidir. Kullanışlı wordpress eklentilerinden faydalanmalısınız. Makalede wordpress en iyi üyelik eklentileri paylaşılarak etkileşim sağlayabileceksiniz.

Üyelik Sistemi Ne İşe Yarıyor ?

WordPress üyelik sistemi sitenizi ziyaret eden kişilerin üye olmasıyla etkileşimi arttırmayı sağlar. Ziyaretçiler arası mesajlaşma, yazıları favorilere ekleme, kullanıcılar arası takip veya arkadaşlık sistemi gibi birçok özellik barındıran üyelik sistemleri özellikle sosyal içerikli sitelerde oldukça fazla tercih ediliyor.

WordPress En iyi Üyelik Eklentileri

WordPress üyelik eklentileri içeriğinde her kullanıcının kullanabileceği ücretli ve ücretsiz eklentilere yer veriliyor. Aşağıdaki üyelik eklentilerinin özelliklerine ve ne işe yaradıklarına göz gezdirebilirsiniz.

1- BuddyPress

BuddyPress kolay bütünleşmeye, kolay kullanıma ve genişleyebilirliğe odaklanmıştır. WordPress katılımcıları tarafından geliştirilen, oldukça güçlü ve buna rağmen çok basit bir sosyal ağ yazılımıdır.

wordpress en iyi üyelik eklentileri

Kayıtlı üyelerin profil oluşturabilmelerini, özel yazışma yapabilmelerin, bağlantı kurabilmelerini, gruplar oluşturup etkileşime geçebilmelerini ve çok daha fazlasını etkinleştirin. Şirketiniz, okulunuz, spor takımınız ya da diğer herhangi niş topluluğunuz için gerçek bir sosyal ağ yaratmanıza yardımcı olur.

BuddyPress üyelik eklentisinin demosu;

http://buddy.ghostpool.com/

BuddyPress eklenti linki;

https://tr.wordpress.org/plugins/buddypress/

2- UserPro

Tam bir topluluk sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için yalnızca hepsi bir arada bir eklentidir. UserPro, WordPress için güzel ön uç profilleri, oturum açma ve kayıt olanağı sunar. Bunların yanı sıra, UserPro, sosyal bağlanma ve entegrasyon, viral pazarlama, kullanıcı rozetleri, doğrulanmış hesaplar, içerik kısıtlama, kamu / özel etkinlik feed’i ve daha pek çok özellik ile birlikte gelir. Basitçe hepsi bir arada eklentidir.

user-pro-wordpress-üyelik-eklentisi

Şaşırtıcı özellikleri ile doludur;

+ Özelleştirilebilir oturum açma ve kayıt formları
+ Sosyal bağlanma ve uyum
+ Kullanıcı rozetleri
+ Birden fazla üye listesi görüntülenir
+ Viral pazarlama
+ İçerik kısıtlaması
+ Herkese açık / özel feed
+ Onaylanmış hesaplar ve çok daha fazlası.

UserPro Eklenti Demosu;

http://userproplugin.com/userpro/

Eklenti Linki;

https://codecanyon.net/item/userpro-user-profiles-with-social-login/5958681

UserPro eklentisi ücretlidir. Oldukça kaliteli ve güzel bir üyelik eklentisidir.

3- Pie Register

Genetech Solutions’ın ücretsiz ve ticari bir sınıfı, açık kaynak kodlu WordPress Kayıt Eklentisidir.

WordPress siteleriniz için kayıt sayfası oluşturmak ve marka oluşturmak için kolay, güvenli ve sezgisel bir yoldur. Cidden, Kodlamaya gerek yok!

pie-register-üyelik-eklentisi

WordPress siteniz için kullanıcı kayıt formları oluşturmanız gerektiğinde ve sıfırdan inşa etmek istemiyorsanız Pasta Kayıt kullanın. WordPress tabanlı blogunuza veya sitenize özel kullanıcı kayıt formlarını ve daha fazlasını hızla eklemek için eklentiyi kullanın. Eklenti, sağladığınız hizmet için müşterilerinizin ödemesini bile sağlar. Sitenize kayıt olduklarında kullanıcıları PayPal aracılığıyla ücretlendirmenize izin verir.

Eklenti Özellikleri

+Kayıt Formu Oluşturmak İçin Alanları Sürükle / Bırak
+Doğrulama ve Orta Kayıtları Doğrula
+Davetiye Kodlarını kullanarak davetiye ile yalnızca kayıt
+Bildirimler için Özel E-posta Şablonları
+CAPTCHA Desteği
+Kısa Kodlar
+Üyelik Ücretlerini ödemek için PayPal entegrasyonu
+Özel Profil Sayfaları Oluştur
+Widget’ları kullanma
+Kullanıcı verileri Alma / Verme

Eklenti Demosu;

https://pieregister.com/features/?slideShow=true

Eklenti Linki;

https://wordpress.org/plugins/pie-register/

WordPress üyelik eklentileri arasında işinize yarayacak en kapsamlı eklentiler bunlardır. Diğer üyelik eklentileri sidebarda üye giriş kısmı gibi alanlar oluşturmaya yarayan basit eklentilerdir. Eğer üyelik eklentisi kullanmak istiyorsanız yukarıdaki eklentiler tavsiyemizdir. Özellikle birçok kullanıcı BuddyPress eklentisini tercih etmektedir. Hem ücretsiz hem de birçok özellik sunuyor. WordPress en iyi üyelik eklentileri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.