Kapat

Whatsapp plus indiremiyorum

Anasayfa
Sosyal Ağlar Whatsapp plus indiremiyorum

Whatsapp plus indiremiyorum diyorsanız bu makalemi okumalısınız. Whatsapp plus normal Whatsapp uygulamasına ilave özellikler getirdiği için tercih edilmektedir.

Aslında Whatsapp kendi uygulamasından başka uygulamaların kullanılmasını hoş karşılamamaktadır. Bu yüzden Whatsapp plus u indirmek bir süreliğine Whatsapp’tan engellenmenize banlanmanıza yol açacaktır. Genellikle bir gün veya üç gün sonra engel kalkacaktır.

Whatsapp plus’u öne çıkaran bazı özellikler şöyle;

Profilime Kim Baktı özelliği: Bu özellik Whatsapp plus’un en popüler özelliklerinden biridir. Beni kim merak etti, kim araştırıyor konusu çok kişinin ilgi alanıdır.

Daha fazla tema: Aynı temalardan sıkılınca biraz yenilik olsun diye çeşitli temalar denenmektedir. Whatsapp plus bu konuda zengin alternatif sunmaktadır.

Baloncuk ve tik stili gibi şeylerin ayarlanabilir olması: Bunlar bazıları için tahmin ettiğinizden daha önemli.

Sohbetlerde dil çevirisi olması: Sosyal medya ve paylaşım uygulamalarını yoğun şekilde kullanmak Azerbaycan gibi ülkelerden dost edinmenizi sağlıyor.

Daha büyük dosya göndermeye imkan vermesi: Bu da önemli bir artıdır. Bir videoyu sırf boyutu büyük diye gönderememek sanırım çoğu kişiyi sinir etmiştir.

Çevrim içiyken kendini çevrim dışı gösterebilme: Hiç lazım olmaz demeyin, her hasta olana geçmiş olsun dememek için veya başka sebeplerle çevrimdışı görünmek istenmektedir.

Sohbetlere şifre koyabilme özelliği: Bazı sohbetler özeldir ve Whatsapp plus sohbetlere kilit koyabilme imkanı vermektedir.

Whatsapp plus indiremiyorum neden ?

Whatsapp plus’un güncel sürümünü ve doğru kaynaktan indirmelisiniz. Aşağıdaki bağlantıdan indirmeyi deneyiniz.

Whatsapp plus indir

Whatsapp plus’u kurmak için normal Whatsapp ı silmek gerekiyor. Bunu yapmadan önce verilerinizi bir yere kaydetmeniz iyi olacaktır.

Whatsapp plus’u indirememenin bir sebebi de telefonunuzda apk yüklemeyi engelleyecek ayarların olmasıdır. Telefonunuzun ayarlar kısmını gözden geçirerek indirmeyi engelleyen bir husus var mı gözden geçiriniz.