Kapat

Çabuk Kilo Almak İsteyenler İçin Etkili Çareler

Anasayfa
Sağlık Çabuk Kilo Almak İsteyenler İçin Etkili Çareler

Çabuk kilo almak isteyenler için etkili çareler elbette mevcuttur. Kilo alabilmek için internette bir düzüne arama yapıp, bir çok video izlemişsinizdir. İncelediğiniz içeriklerde patates, yumurta, nohut, makarna ve benzer türde karbonhidrat ve protein yönünden zengin yiyecekler tüketmeniz gerektiği söylenir.

Not: Burada yazılan bilgilerin tamamı tecrübeyle yoğrulmuştur. Kesinlikle çalıntı ve baştan savma değildir.

Karbonhidrat ve Protein Bakımından Besinler Tüketmeniz Söylenir DOĞRU Ama Yiyemedikten Sonra Bunun Bir Anlamı Yoktur

Kilo almanız için sizleri yönlendirmek isteyen bir çok makale ve içerik bulunmaktadır. Bunlar tamamen bilgi amaçlı paylaşılmış olan gönderilerdir. Herkesin metabolizması ve vücut yapısı farklılık gösterebilir. O sebeple diyetisyen kontrolünde kilo almak çok daha kolaydır. Fakat bunu kimse yapmak istemez veya üşenir. Hal böyle olunca kilo almak için çeşitli yollara başvurulur.

Çabuk Kilo Almak için Neler Yapılmalı?

Erkekler için 1 ayda nasıl 10 kilo alabilecekleri açıklayacağız. Çabuk kilo almak için öncelikle sigara kullanıyorsanız ya azaltın ya da tamamen bırakın. 1.78 boy ve 55 kilo da olan bir erkeğin nasıl 1 ayda 10 kilo aldığının bilgilerini paylaşıyoruz.

çabuk kilo almak

Kilo almak isteyen erkeğin metabolizması hızlı ve yeteri kadar yemek yiyemiyor. Bu sebeple 55-56 kilo civarlarında seyir ediyor. Kilo alabilmesi için çok daha fazla kaloriye ihtiyacı vardır.

Kilo almak isteyen zayıf erkekler spor salonuna yazılabilirler. Bu bayanlar içinde geçerlidir. Kas kütlesi olarak kilo alımı daha sağlıklı ve kolay olacaktır. 55-56 kiloda seyir eden erkek, 14 gün boyunca düzenli bir şekilde spor salonuna giderek tam 7 kilo almıştır.

kilo almanın yolları

Spor salonunda düzenli spor yapıp, düzenli beslenmeyle kilo alınabiliyor. Zayıf ve fazla yemek yemeye vakit bulamayan erkekler için takviye olarak Dymatize Super Mass Gainer kullanabilirsiniz. Dymatize Super Mass Gainer içerisinde karbonhidrat ve çeşitli takviyeler içeren kilo almanıza yardımcı olacak bir tüketim maddesidir. Bunun haricinde yine farklı karbonhidrat markalarını tercih edebilirsiniz.

 

55 kiloda olan erkeğin, 14 günde 7 kilo almasını spor, düzenli beslenme ve Dymatize Super Mass Gainer 3’lüsü sağlamıştır. Çabuk kilo almak isteyenler için tavsiyemiz bu üçlüyü uygulamasıdır. 3-4 ay bu şekilde düzenli çalışmayla çevrenizdeki insanları şaşırtacak derecede bir vücuda sahip olmanız mümkündür.

kilo-almak

Şunu unutmayın eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsanız kendinizden emin olmalısınız. Hayatınızı düzene sokarak emin adımlarla ilerlemelisiniz. Beslenmenize dikkat edin. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinizi yiyerek, yemek aralarında fındık, fıstık ve meyve tüketimi yapın. Azimli, kararlı ve sabırlı olun. Daha sonra değişimin tadını çıkartın.

Not: Sağlık sorunu olan veya olmayanların supplement tarzı tüketim gıdalarını doktor kontrolünde kullanması uygun olacaktır.