Kapat

Biolog leke kremi nasıl kullanılır

Anasayfa
Alışveriş Biolog leke kremi nasıl kullanılır
biolog leke kremi içeriği

Biolog leke kremi içeriği

Biolog leke kremi güneş ışınlarının içerdiği zararlı ultraviyole ışınlara karşı deriyi korumak için üretilmiştir. Koruma derecesi SPF 15’tir. Sürüldükten sonra yaklaşık 1,5 saat etkilidir.

İçeriğinde şunlar vardır:

Jojoba yağı:Jojoba Amerika kıtasındaki çöllerde doğal olarak yetişen çalımsı bir bitkidir. Bu bitkinin yağı, parfüm, boya ve kişisel bakım ürünlerinde kullanılmaktadır.

Papatya ekstraktı:Deri iltihapları ve güneş yanıkları için faydalı etken maddeler içermektedir.

Kayısı çekirdeği yağı: Yoğun olarak A vitamini bulunur. Derideki yaşlanmayı ve kırışıklığı geciktirir.

Meyan kökü ekstraktı:Akne ve sivilce gibi cilt sorunlarını gideren etken maddeler içerir.

Buğday yağı:Hücre yenileyici özelliğe sahiptir. Cilt lekeleri ve kırışıklıkların giderilmesinde kullanılmaktadır.

Kremde bunlara ilave olarak bazı vitaminler ve koruyucu maddeler bulunmaktadır.

Biolog leke kremi ne işe yarar ?

Güneş koruma faktörü 15 olup güneş ışınlarından korunma amaçlı kullanılacaksa her 1,5 saatte bir sürülmelidir. Biolog krem ciltte leke oluşumunu önlemeye, cilt tonunu eşitlemeye  ve pürüzsüz cilt yapısı oluşturmaya yardımcı olur. Kullanıldığı süre içerisinde ciltte ışıltılı bir görünüm oluşturur. Akne için de kullanılır.

Biolog krem kullanıcı yorumları

Biolog kremi kullanıp faydasını görenler de var, ödenen paraya göre etkisinin zayıf olduğunu söyleyenler de var.

Biolog leke kremi bazı ciltlerde sivilce oluşumunu artırıyor, bazı ciltlerde alerjiye neden oluyor. Bunun sebebinin her cildin kendine has yapısının olmasıdır. Kremin satış fiyatı 129 TL’dir sizde ne etki bırakacağını merak ediyorsanız bir tane satın alıp kullanabilirsiniz.

Biolog leke kremi nasıl kullanılır ?

Biolog krem sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılır. Kremden mercimek büyüklüğünde parçalar alıp cildinize masaj yapar gibi ovalayarak sürünüz. Yüzünüze ve vücudunuzun diğer yerlerine kullanabilirsiniz. İlk kullanımda ince bir tabaka olarak cilde sürünüz. Görülen etkiye göre miktarını daha sonra ayarlayabilirsiniz. Cildinizde olumsuz bir tablo oluşursa kullanmayı bırakınız.

Biolog krem eczanelerde var mı ?

Krem hem internet üzerinden hepsi burada, n11, gittigidiyor ve kendi sitesi üzerinden hem de anlaşmalı eczanelerden satılmaktadır.

 

Son bir not: Biolog leke kreminin bazı ünlü kişiler kullanıyor şeklinde internette yayınlar vardır (sanki reklam değil de kendi tercihi gibi gösteriyorlar) fakat büyük ölçüde bu reklamlar halk nezdinde ters tepmiştir. İnsanlarımız bu tanıtımların reklam amaçlı yapıldığını kolaylıkla anlamışlardır.