Kapat

Samsung Galaxy S8 ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy S8 ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy S8 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy S8 Ekran Değişimi öncesinde telefonunuzun iç donanımında veya dokunmatiğinde bir hasar olup olmadığından emin olmalısınız. Götürmeyi düşündüğünüz teknik servis bunlarda bir sorun olmadığı halde sizden bunlar için de ücret talep edebilir. Günümüzde en önemli şey bilinir ve güvenilir ellere değerli eşyalarımızı emanet edebilmektir. Biz servis olarak sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyoruz.

S8 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 1300 TL
GSM İletişim 1150 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

Samsung Galaxy S8 Ekran Değişimi

Garanti kapsamında olmadığından emin olduğumuz ürünü tamir etmek için kullanacağımız yöntemi ve kullanılacak malzemeyi sizinle paylaştığımızda eğer kabul ederseniz onarım başlatılır. Samsung Galaxy S8 ekran değişimi yapılması önemli ürünlerdendir. Telefon kendi de değerli olduğu gibi ekranı ve ona takılacak olan uyumlu yeni ekran da pahalı ve değerlidir. Son derece titiz davranacağımızdan emin olabilirsiniz. Kimse emeğinin ve parasının boşa gitmesini istemez. Bizler de size hizmet verirken titiz davranmaya dikkat etmekteyiz.

Uçtan Uca Ekran

Samsung Galaxy S8 Ekran değişimi yapılan ürün uçtan uca ekrana sahiptir. Bu da telefona kesintisiz, sınırsız bir hava katıyor. bir şeyler izlemek diğer telefonlarda olduğundan daha keyifli. Telefon aynı zamanda tozlu ve yağmurlu ortamlarda da çalışabilme özelliğine sahip ve bu da iş hayatının hızla değişen atmosferinde büyük bir avantaj. Göz tarama özelliği ile de ekran kilidi oluşturabiliyorsunuz. Samsung Galaxy S8 ekran değişimi sonrası bu özelliklerinin hiçbirini yitirmiyor. Normal şartlar altında bizim verdiğimiz hizmetle telefonunuzun aynı performansla çalışması ve aynı özellikleri yansıtması gerekiyor. Ancak eğer tamir işlemi sonrası bir gariplik veya aksaklık hissederseniz bize başvurabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

Samsung kaliteli ürünlerin yanı sıra kullanışı da ön planda tutuyor. Bu telefonun ekranı kolayca kırılacak bir ekran değil ancak aksilikler her zaman yaşanıyor. Kırıldıktan sonra fazla zaman geçirmeden yardım almak, telefonunuza daha fazla zarar vermeden servise getirmek iyi bir çözüm olacaktır. Güler yüzlü hizmetimiz ve güvenli onarımımız ile kısa sürede telefonunuza yeniden kavuşacaksınız. Güvenilir ve temiz bir ortamda hizmet almak, ekran camı değişimi ve diğer çeşitli problemleriniz için özüm sağlamak için lütfen hizmet almak istediğinizi belirtin. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderim yapılır.