Kapat

Google Play Store Nasıl İndirilir?

Anasayfa
Oyun Google Play Store Nasıl İndirilir?
Google Play Store Nasıl İndirilir

Google Play Store indirmek gayet kolay bir işlemdir. Fakat indirme işlemi yetkisiz yerlerden yapılırsa telefonunuza veya bilgisayarınıza virüs yazılımı inmesi ya da uygulamanın zaman zaman sorunlu çalışması gibi problemler meydana gelebilmektedir.

Google play store indiremiyorum neden ?

Bunun temel olarak birkaç tane sebebi bulunmaktadır. Bunları gözden geçirerek sorunu çözebilirsiniz.

İnternet bağlantısının kesintili veya zayıf olması

İnternet bağlantısı zayıf veya kesintili çekerken de yoğun veri akışı olmayan web siteleri ziyaret edebilirsiniz. İnternet bağlantınız zayıf ise size yansıyan şeyler sitede yavaş gezinme veya zaman zaman donma olabilir. Fakat bir şeyler indirmeye çalıştığınızda internet bağlantısının kesintili olması, zayıf olması sorun yaratmaktadır.

Özellikle de wi-fi bağlantısı üzerinden indirme yapmaya çalışırken sorun yaşayabilirsiniz. Bu durumda yapılacak şey Google Play Store İndirmeden önce internet bağlantısının kaliteli olduğundan emin olmaktır. Wi-fi yerine bilgisayara ethernet kablosu takarak interneti modemden doğrudan çekmeyi deneyiniz.

Bazı zamanlarda internet genel olarak zayıftır. Bu nedenle Google Play Store‘u farklı zamanlarda indirmeyi deneyiniz. Örneğin sabah saatlerinde internet genel olarak daha iyi çekmektedir.

Depolama alanınızın yetersiz olması

Google Play Store indirmek için telefonunuzda veya bilgisayarınızda en az 1 GB boş yer olmalıdır. Bunu kontrol ediniz, yer yoksa birkaç dosya silerek yer açınız.

Eski sürümün yeni indirme işlemini engellemesi

Telefonunuzda veya bilgisayarınızda zaten Google Play Store var ise yenisini yüklerken sorun yaşayabilirsiniz. Yükleme yapmadan önce eskisini kaldırınız ve önbellek verilerini temizleyiniz.

Bunları yaptıktan sonra eğer bilgisayarınızın depolama alanında veya telefonunuzun SD kartında bir hasar yoksa veya indirme yeri olarak uygun olmayan bir yer (örneğin bilgisayarın kendisine değil de CD sürücüye kaydetmeye çalışmak veya flash belleğe kaydetmeye çalışmak) belirlemediyseniz Google Play Store yüklenecektir.

Google Play Store nasıl indirilir ?

Google Play Store yüklemek için indirshop.com u tercih edebilirsiniz. Bu site 11 yıldır hizmet vermekte olup alanında otoriter ve bilinen sitelerdendir.

Ücretsiz olan bir çok uygulama ve programı bu siteden kolaylıkla indirebilirsiniz.

indirshop.com a girdikten sonra Google Play Store indir (İndirmek için Tıklayın)sayfasına geliniz ve sayfanın sol tarafında bulunan indirme seçeneklerinden sizin için uygun olanına tıklayınız.
Size sunulan yönergeleri takip ederek indirme ve kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bu uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretli değildir. Haydi sen de Google Play Store indir

Daha fazla program, oyun ve APK indirmek için: https://www.indirshop.com