Kapat

PUBG Kaç GB Yer Kaplıyor? Net ve Kesin CEVAP

Anasayfa
Oyun PUBG Kaç GB Yer Kaplıyor? Net ve Kesin CEVAP
pubg-hileleri-güncel

PUBG kaç gb? PUBG kaç gb yer kaplıyor? PUBG kaç gb iniyor? Playerunknown’s Battlegrounds oyunu son güncellemelerle birlikte 2018 yılında kaç gb alan kaplamaktadır? Tüm soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabileceksin. PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar.

PUBG Tüm Oyuncuların Gözdesi Haline Geldi

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

pubg kaç gb

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

PUBG Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

PUBG Kaç GB Yer Kaplıyor? Playerunknown’s Battlegrounds Kaç GB İniyor?

PUBG sistem gereksinimleri kısmında depolama alanı olarak 30gb bulundurmanızı istiyor. Lakin 30gb depolama alanı istemesi 30gb ineceği anlamına gelmiyor. PUBG kaç gb iniyor? diye soran tüm kullanıcılar için gerekli araştırmaları yaparak bizzat test ettik. Oyuncular oyunu indirmeden önce ne kadar bir indirme işlemi yapacaklarını merak ediyor. PUBG Kaç gb internet yer? şeklinde sorular bile geliyor.

pubg-mobile-pc-oynama

PUBG indirmeye karar veren oyuncular, 17gb indirme yapacaklardır.

Gelen güncellemelere göre bu boyut farklılık gösterebilir. İnternetinizden 17gb yiyecektir. Kotalı internet kullananların dikkatine 🙂

PUBG İndirirken Yapmamanız Gerekenler

PUBG indirirken kesinlikle duraklatma yapmanız önerilmez. Çünkü anlık gelen güncelleme ile indirme işleminiz sıfırdan başlayabilir. Yani indirme işlemi %70 civarındayken duraklatılıp tekrar başlatıldığında sıfırlanabilir. Eğer yavaş bir internete sahipseniz gece yatarken indirme işlemini başlatıp bilgisayarınızı açık bırakın. En sağlıklı indirme şeklidir.