Kapat

MNG Kargo Çalışma Saatleri Kargo Hafta sonu Açık mı?

Anasayfa
Genel Kültür MNG Kargo Çalışma Saatleri Kargo Hafta sonu Açık mı?
2018-yılı-mng-kargo-mesai-saatleri

MNG kargo çalışma saatleri, hafta sonu kargo açık mı? MNG kargo öğle arası saatleri kaçtır? MNG kargo 2018 yılı çalışma saatleri ve diğer ayrıntıları yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Nedir?

2003 yılında kurulan MNG Kargo 800’den fazla şubesi, 7 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olmak üzere toplam 25 aktarma merkezi, 15 bölge müdürlüğü, 8000’i aşkın çalışanı, 2200 den fazla kara taşıma aracı ve 6 uçağıyla hizmet vermektedir. MNG Kargo, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ve dünyada 220 farklı ülkede, günde 700 bin adrese dünya standartlarında hizmet ulaştıran Türkiye’nin lider kargo şirketlerindendir.

Filosunda kendine ait uçakların yer aldığı tek kargo şirketi olma özelliğine sahip MNG Kargo, hava kargo taşımacılığı ile kara taşımacılığını entegre ederek Türkiye’nin tüm şehir merkezlerine 24 saatte teslim garantisi vermektedir. MNG Kargo, ithalat ihracatta gümrükleme, depolama ve antrepo hizmetlerindeki tescilli başarısını sürdürmektedir.
MNG Kargo, sektörde ilk ve tek Teknolojik Aktarma Merkezlerine sahip kargo şirketidir. Bu çağ değiştiren teknoloji sayesinde saatte 65 bin kargoyu yüksek hızda ayrıştırıp, el değmeden hatasız olarak hat araçlarına yükleyerek, hasarsız teslimat sağlamaktadır.

Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde başrol oynayan, yenilikleriyle çağ açan MNG Kargo, dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmıştır. MNG Kargo, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojik yatırım ve donanım, yüksek deneyim, sürat, kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde oluşturarak Türkiye’ye hak ettiği standartlarda kargo hizmeti sunmaktadır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri 2018

mng kargo çalışma saatleri

Hafta içi Pazartesi – Cuma: 08:30 – 18:00 (Nöbetçi Şubeler 20:30’a kadar açık)

Cumartesi: 08:30 – 15:30

Pazar Günleri, resmi ve dini bayram günleri kapalıdır.

Kargonuzun aynı gün dağıtıma çıkması için mutlaka dikkat edin

Kargonuzun, aynı gün dağıtılması için MNG Kargo şubelerine en geç 10:00’ a kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Bu hizmetimiz her gönderi için geçerli olmayabilir. Lütfen şubelerimizden gönderinize özel kontrol bilgisi alınız. Aynı gün dağıtım hizmetinden yararlanmak için, şubelerden birine gidebilir ya da 444 06 06 numaralı telefonundan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

MNG Kargo Yurtiçi Taşıma Süresi

MNG Kargo’nun Türkiye geneli şubeleri arasında gerçekleşen standart gönderi hizmeti şehir içi ve şehirlerarası olup her gün teslim olan adreslere mücbir sebepler harici 600 km ye kadar 1 işgünü, 600 km üstü mesafelerde ise 2 işgünü olarak sağlanmaktadır.

MNG kargo çalışma saatleri resmi web sitesinden alınmıştır. MNG kargo çalışma saatleri herhangi bir değişikliğe uğradığında güncelleme yapılacaktır.

kaynak: http://www.mngkargo.com.tr/