Kapat

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi için Bütçelere Uygun Fikirler

Anasayfa
Genel Kültür 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi için Bütçelere Uygun Fikirler

14 Şubat sevgililer günü hediyesi için bütçelere uygun fikirlerine bir bakalım. 14 Şubat sevgililer gününe az zaman kalmasına rağmen halen daha hediye almamışlar olanlar veya bir sonraki yıl için tedbirini şimdiden alacak olanları, ne alsam derdinden kurtaracak hediye tavsiyelerini sizler için derledim.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

14 Şubat tarihine sayılı günlerin kaldığı bu günlerde hangi kanalı, hangi internet sitesini açsanız hep aynı reklamlarla ve kampanyalarla karşılaşıyorsunuz. Tabii bu reklamlardaki ürünlerin hepsi maalesef herkese uygun olmuyor veya daha öncesinde defalarca aldığınız hediyeler oluyor. Artık biraz klişelerden kurtulup farklı fikirlerle ve sevgilinizi daha özel hissettirecek hediyelerle 14 Şubat’ı geçirebilirsiniz.

14 şubat sevgililer günü

Öncelikle bütün yılı kafanızda bir tarayın ve birlikte zaman geçirirken beğendiği, sözünü ettiği bir şeyler hatırlarsanız öncelikle hediye olarak onları tercih ediniz. Bu bir elbise, bir takı veya elektronik bir cihaz da olabilir. Ama tabii ki bunlar genelde yüksek bütçeli ürünlerdir ve buna bütçe ayırmak sizi zorlayabilir. Bu sebeple sizlere sevgililer gününde tamamen sevgilinize özel, uygun bütçeli, el emeği göz nuru birkaç önerim var.

1. Sosyapix – Anılarına Dokun > https://www.sosyopix.com/

Bu internet sitesinde size özel anları tekrar yaşamanızı sağlayacak şirin ürünler bulunmaktadır. Kişiye özel takvimden anı defterlerine, kupalardan tablolara birçok ürün yer almaktadır. Örneğin buradan “Büyük Anı Defteri” adlı ürünü alarak onunla beraber geçirdiğiniz anların fotoğraflarını bu deftere yerleştirebilirsiniz. Defterin yanında gelen kalem, yapıştırıcı, farklı bantlar ve fotoğrafları koyacağınız alanlar sayesinde ekstra bir koşturmaya gerek kalmadan, size özel kelimelerle defteri doldurabilirsiniz.

2. Hoagard > https://www.hoagard.co

Burada yer alan ürünler ise biraz sıra dışı gelebilir. Fakat herkesin karakteri aynı değildir ve bu tarzı seven kişiler için burada çok seveceği ürünleri bulabilirsiniz. Daha çok metal ürünlerin yer aldığı bu sitede sevdiği, hobisi olan veya hali hazırda arayış içinde olduğu bir ürünü bulabilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Gününe özel yapmış olduğu indirim, bütçenize de iyi gelecektir.

3. Willow Tree

İşçiliği ve kalitesi ile kesinlikle tatmin ediciliği yüksek olan biblolar hazırlayan bir marka. Birçok alışveriş sitesinde veya kitapçılarda bulabileceğiniz bu markaya ait ürünlerde, sevgilinizle hayalini kurduğunuz bir anın biblosunu veya çok sevdiğiniz halinizin bir biblosunu bulabilirsiniz. Benim kesinlikle favorim, birbirlerine sarılmış oldukları, Söz (Promise) adı verilen biblosudur.

4. Ahşap veya Taş Ürünler

Son zamanlarda yeni yeni ortaya çıkan ahşap veya taş üzerine baskı yapılması, sizin için farklı bir sevgililer günü hediyesi olabilir. Sevgilinizin masasında bulunmasını isterseniz taş ürünleri, duvarları süslesin isterseniz de ahşap üzerine size özel baskılar yaptırarak sevgilinizi sevindirebilirsiniz.

14-şubat-sevgililer-günü-hediyeleri

5. Çiçek

Ama bu sefer her zaman ki gibi bir çiçek değil! Farklı konseptlerde hazırlanan teraryum adı verilen çiçekler sayesinde sevgilinizin hayalini kurduğu bir bahçeyi, bir bağ evini veya su kenarını ona çiçek olarak sunabilirsiniz. 14 şubat sevgililer günü hediye fikirleri içeriğinde sizlere 5 adet tavsiyede bulunduk.