Kapat

WordPress Ücretsiz Tema 10 Adet Bedava WP Tasarımları

Anasayfa
Wordpress WordPress Ücretsiz Tema 10 Adet Bedava WP Tasarımları
bedava-wp-temaları

WordPress ücretsiz tema tamamen özgünce, seo uyumlu olarak kodlanmıştır. WordPress temaları html,css ve php yardımıyla birlikte rahatlıkla düzenlenip, sıfırdan oluşturulabilmektedir. Hazır wordpress temalarını kod yardımıyla birlikle istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Tema yapmak veya düzenlemek için html, css ve php gibi kodlama dillerine hakim olmanız gerekir. Web tasarım alanında bu tarz kodlama dillerine öğrenmek için görsel ve yazılı kaynaklar bulabilirsiniz. Artık internetin ve teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte öğretici tarzda ders kaynaklarına çokça rastlayabilirsiniz.

WordPress Ücretsiz Tema Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

+Wordpress teması seçerken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Özellikle günümüzde arama motoru optimizasyonu web siteleri için oldukça önemlidir. Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmak her web site sahibinin arzusudur. WordPress ücretsiz tema kullanmadan önce temanın seo uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Aslında wordpress tema sitenizin iç seo’sunu oluşturan kriterlerden biridir.

+Seo haricinde temanın tüm cihazlara uyumlu olması elzemdir. Çünkü günümüzde telefon ve tablet kullanımı oldukça fazlalaşmıştır. Artık her evde muhakkak ya telefon ya da tablet bulunuyor. Tablet ve telefondan internete erişim sağlayan hatırı sayılır sayıda bir kitle mevcuttur. O yüzden wordpress temalarının responsive veya mobil uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

wordpress-nedir-hangi-amaçla-kullanilir

+Eski kodlamaya sahip temaları kullanmayın. HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış temaları tercih edin. Mazide kalan temaları kullanmanız size fayda sağlamaz. Bunun haricinde kullanıcının göz zevkini köreltecek, anında çıkış yapmasını sağlayacak temaları tercih etmeyin.

+Hız artık en önemli kurallardan biridir. Temanızın hızlı ve akıcı bir deneyim sunması gerekir. Kullanıcı odaklı ve hızlı açılan sayfalar arama motorları tarafından oldukça sevilir.

WordPress Ücretsiz Tema

WordPress Türkçe ve ücretsiz olarak sunulan temalar yukarıdaki kriterlere uyularak kodlanmıştır. Tamamen ücretsizdir. Tema üzerinde düzenleme yapmak isteyenler istediği şekilde düzenleme yapabilir. Temalar ücretsiz olarak wordpress kullanıcılarına sunulmuştur.

1-ColorMag

wordpress ücretsiz tema

Demo İndir

2-Hueman

hueman-wordpress-teması

Demo İndir

3-HitMag

hitmag-wordpress-temaları

Demo İndir

4-News Portal

news-portal-wordpress-teması

Demo İndir

5-MH Magazine Lite

mh-magazine-lite-wordpress-teması

Demo İndir

6-Magazine Hoot

magazine-hoot-wordpress-teması

Demo İndir

7-Eggnews

eggnews-wordpress-tema

Demo İndir

8-Royal Magazine

royal-magazine-wordpress-teması

Demo İndir

9-Hestia

hestia-wordpress-teması

Demo İndir

10-Mesmerize

mesmerize-wordpress-teması

Demo İndir