Kapat

Snapchat Hesabı Silme | Snapte Hesap Nasıl Silinir ?

Anasayfa
Sosyal Ağlar Snapchat Hesabı Silme | Snapte Hesap Nasıl Silinir ?
snapchat-hesap-silme

Snapchat hesabı silme işlemini telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece aşağıdaki talimatları takip etmektir. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte insanlar arası etkileşimi sağlayan birçok sosyal medya uygulamaları piyasaya sürülmüştür. İnsanlar iş stresinden uzaklaşarak eğlenceli vakit geçirmek adına bu uygulamaları kullanıyor. Bazen internette iz bırakmamak adına veyahut çeşitli nedenlerden dolayı hesap silme işlemini gerçekleştirmek isteyenler olabiliyor. Snapchat hesabı silme içeriğinde hesabınızı kalıcı olarak ortadan kaldıracaksınız. Unutmamalısınız hesap silme işlemlerinde hesabınızda bulunan fotoğraflar, videolar, kişisel bilgileriniz ve bunlara benzer tüm her şey tamamen silinecektir. Hesap silme işlemlerini uyguladığınızda hesabınıza tekrar ulaşamayabilirsiniz. Snapchat hesap silme işlemi oldukça basittir. Burada sizden istenen sadece kullanıcı bilgilerinizi doğru bilmenizdir. Bunun dışında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Diğer sosyal medya hesaplarının nasıl silindiğini veya dondurulduğunu merak ediyorsanız lütfen Sosyal Ağlar kategorisini ziyaret ediniz.

instagram-hesap-dondurma-guncel

Snapchat Nedir ?

Snapchat, Evan Spiegel, Bobby Murphy, and Reggie Brown tarafından Stanford Üniversitesinde öğrenciyken kurulmuş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Snapchat kullanıcıları arkadaşlarına fotoğraflar, videolar ve metin mesajları gönderebilirler. Ayrıca gönderdikleri medya ögeleri üzerine yazı veya çizim ekleyebilirler. Snapchat ile gönderilen tüm veriler, gönderenin belirlediği süre boyunca görüntülendikten sonra kullanıcının cihazından ve Snapchat sunucularından silinir. Snapchat’i ünlü yapan şey de tam olarak budur. Bu özelliği ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popülerdir. Uygulama ülkemizde milyonlarca kullanıcıya sahiptir.

snapchat hesabı silme

Snapchat Hesabı Silme – Snapchat Hesap Silme İşlemleri

Snapchat hesabı silme işlemini gerçekleştirdiğinizde verilerinize bir daha ulaşamayacaksınız. Silinmesini istediğiniz hesap tamamen kapatılacaktır.

Snapchat hesabı silmek için öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

Sonra https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account hesap silme linkine tıklayın.

Açılan sayfada snapchat hesabınızı silmek için sizden onay isteyecektir. Hesabınızın silinmesine onay verin.

Son aşamada sizden snapchat kullanıcı adınızı ve parolanızı tekrar girmenizi isteyecektir. Bu aşamadan sonra snapchat hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

Snapchat hesabınız artık kalıcı olarak kapanacaktır. Snapchat hesabı silme konusunda bir problem yaşarsanız. Lütfen yorum alanından belirtiniz.