Kapat

instagram canlı yayın bildirimi gelmiyor, bildirim açıp-kapatma

Anasayfa
Sosyal Ağlar instagram canlı yayın bildirimi gelmiyor, bildirim açıp-kapatma

instagram canlı yayın bildirimi gelmiyor, instagram canlı yayın bildirimi kapatma, canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır? Canlı yayın bildirimlerini nasıl açabilirim? bu tarzda instagram canlı yayınları ile alakalı sorunlarınızı yazımızın devamında rahat bir şekilde çözebileceksiniz.

instagramda bildiğiniz gibi canlı yayın yapma özelliği bulunmaktadır. Takip ettiğiniz kişiler bir canlı yayın başlattığı zaman anında bunun bildirimini alabilirsiniz. Ancak eğer bu özellikten sıkıldıysanız canlı yayın bildirimini kapatabilirsiniz.

instagram canlı yayın bildirimi gelmiyor

instagram canlı yayın bildirimleri aslında varsayılan olarak açıktır. Ancak zaman içinde bu özelliği kapatmışsanız ve tekrar açmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.

instagram uygulamasını açın ve Profil sekmesine gelin. Pofilinizde sağ üst köşede bulunan = şekle dokunun.

instagram canlı yayın bildirimi gelmiyor

Yana doğru bir menü açılacaktır. Alt tarafta bulunan Ayarlar ibaresine tıklayın.

instagram canlı yayın bildirimi kapatma

Açılan seçenekler sayfasında yer alan Anında ilet Bildirimleri seçeneğini seçin.

canlı yayın bildirimleri nasıl kapatılır

Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda Canlı Videolar sekmesini göreceksiniz. Burada eğer canlı yayın bildirimlerini almak istiyorsanız Açık seçeneğini seçin. Eğer canlı yayın bildirimlerini kapatmak istiyorsanız Kapalı seçeneğini seçin.

Canlı yayın bildirimlerini nasıl açabilirim

instagram canlı yayın bildirimlerini açtığınız zaman, takip ettiğiniz bir kişi canlı yayına başladığı anda size bildirim gelecektir. Ayrıca eğer grup olarak canlı yayın başlatırsa canlı yayındaki diğer kişinin adı da bildirimde görülmektedir.

instagram canlı yayın bildirimi gelmiyor sorununu ortadan kaldırmış olacaksınız. instagramda bulunan bildirimlerle ilgili sorunlarınızı bu alandan rahatlıkla düzeltebilirsiniz. Sadece biraz kurcalamanız yeterli olacaktır. instagramda birçok takipçiniz olduğu gibi birçok kişiyi de takip ediyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda bildirimleri ayarlamak oldukça yararlı olacaktır. Çünkü her gelen bildirim sizi aşırı derecede rahatsız edebilir. instagram canlı yayın bildirimi gitmiyor diye sorun yaşayanlar oluyor. instagramda canli yayin bildirimi nasil acilir? sorunlarının kesin çözümü sunuldu. instagram canlı yayın bildirimi kapanmıyor gibi şikayette bulunanlarında bu şikayetleri ortadan kalkmış olacaktır. Sosyal Ağlar kategorisi altında sosyal medya ile alakalı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. instagram, twitter, facebook gibi sosyal ağlarda takıldığınız ve sorun yaşadığınız hususlarda çözüm önerilerine göz gezdirebilirsiniz. Sosyal medya çözümleri için takipte kalmanız dileğiyle..