Kapat

Nutrafarm hyaluronic acid kullananlar

Anasayfa
Sağlık Nutrafarm hyaluronic acid kullananlar

Nutrafarm hyaluronic acid kullananlar için bir sayfa açalım istedik. Ürünü kullanıp deneyimlerini aktarmak isteyenler yorumlarını burada paylaşabilirler.

Nutrafarm hyaluronic acid faydaları

Hyaluronik asit, dermis ve epidermisin temel bileşeni olup dermiste kolajen ve elastin sentezinde rol oynar. Bu sebeple cildi nemlendiren ve güzel görünmesini sağlayan bir maddedir.

Hyaluronik asit cilt dokusunun içinde, yumuşak bağlayıcı dokularda ve gözü çevreleyen sıvıda bulunan bir maddedir. Cildin yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü sağlar, kırışıklıkları azaltır, ayrıca cilde elastikiyet kazandırır. Hyaluronik asit ayrıca kıkırdak sıvısının oluşmasına da katkıda bulunur.

Yaşa veya başka etkenlere bağlı olarak vücutta hyaluronik asit azalırsa “Nutrafarm hyaluronic acid” gibi gıda takviyesi ürünler kullanılarak cilde daha genç gürünüm kazandırılmaktadır.

Nutrafarm hyaluronic acid içinde neler var ?

Kolajen II ekstresi: Bu madde yoğun olarak Hyaluronik asit içermektedir. Ayrıca Histidin, Serin, Arginin, Hidroksiprolin, L-tyrosin, Methionine, Prolin gibi proteinleri ihtiva eder. Bunlar dokuların yenilenmesini ve metabolizmanın düzenlenmesini sağlamaktadır.

Kondroitin Sülfat:Kalp damar hastalıklarını tedavi etmeye yarayan bir maddedir. Anyonik polisakkarittir.

Kalsiyum Askorbat:Vücut ve kemik dokusunda kolajen liflerin sentezinde görev alır.

Nutrafarm hyaluronic acid günde kaç tane kullanılır ?

Nutrafarm hyaluronic acid kapsülleri 60 mg hyaluronik asit içeririr. Günde iki tane kapsül alınması önerilmektedir.

Nutrafarm güvenilir mi

Evet güvenilir bir üürndür.

Yorum

Nutrafarm hyaluronic acid Dermoskin firmasının ürettiği bir üründür. Kullanıcılardan pek şikayet almayan bir gıda takviyesidir. Bu tür ürünleri ihtiyaç durumuna göre almak daha doğru olacaktır.