Kapat

Zula Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım Kaldırır mı ?

Anasayfa
Oyun Zula Sistem Gereksinimleri | Bilgisayarım Kaldırır mı ?

Zula sistem gereksinimleri içeriğinde bilgisayarınızın oyunu kaldırıp kaldırmayacağını öğrenebilirsiniz. Sistem gereksinimleri minumum ve tavsiye edilen şekilde ikiye ayrılıyor. Minimum sistem gereksinimlerinde Zula oyununu oynamak için bilgisayarınızda azami seviyede bulunması gereken donanım parçalarını göstermektedir. Zula sistem gereksinimleri donanım sıralamasında işlemci, ekran kartı, ram, işletim sistemi vb. parçalara yer veriliyor. Bu şekilde kullandığınız bilgisayarı sistem gereksinimleri listesiyle kıyaslayabiliyorsunuz.

csgo-sistem-gereksinimleri-guncel

Örneğin; Zula oynayabilmek için Pentium 4 2.4GHz veya AMD Athlon XP 2500+ işlemciye sahip olmanız gerektiğini Zula sistem gereksinimleri listesinden görebilirsiniz. Bu şekilde ram, ekran kartı ve işletim sisteminizi karşılaştırarak oyunu oynayıp oynayamayacağınızı bilebilirsiniz. Tabi öncelikle bilgisayarınızda hangi donanım parçalarını bilmeniz gerekiyor. Sistem gereksinimleri listesinde bulunan donanım parçalarıyla, bilgisayarınızda bulunan donanım parçalarını karşılaştırmak için bilgisayarınızdaki parçaların listesini not edin.

İlk Türk MMOFPS Oyunu ZULA

Zula, ilk Türk MMOFPS oyunu olmanın haklı gururunu taşıyor. Düşük sistem gereksinimleri istemesine rağmen harika grafikleri olan Zula’da oyuncular, tanıdık simalara sahip karakterlerle, Üsküdar sahil ya da metro istasyonu gibi bildik yerlerin haritalarında kıyasıya mücadele edebilecekler. MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanmıştır.

Zula Sistem Gereksinimleri

zula sistem gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İntel İşlemci: Pentium 4 2.4GHz

Amd İşlemci: Athlon XP 2500+

NVİDİA Ekran Kartı: GeForce 210

AMD Ekran Kartı: Radeon X600 Series

RAM: 1 GB

İşletim Sistemi: Win 7 (32) – Win 7 (64)

DirectX: DirectX 9

Saklama Alanı: 2 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İntel İşlemci: Pentium 4 3.46GHz

Amd İşlemci: Athlon 64 4000+

NVİDİA Ekran Kartı: GeForce GT 120

AMD Ekran Kartı: Radeon X1900 GT

RAM: 2 GB

İşletim Sistemi: Win 7 (32) – Win 7 (64)

DirectX: DirectX 9

Saklama Alanı: 2 GB

Zula sistem gereksinimleri içeriğinde bilgisayarım oyunu kaldırır mı ? sorusuna yanıt bulacaksınız. Eğer bu listeyle birlikte oyunu oynayıp oynayamayacağınızı merak ediyorsanız yorum alanından sistem bilgilerinizi paylaşarak yardım alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken konunun altında bulunan yorum kısmından bilgisayarınızda bulunan işlemci, ekran kartı ve ram bilgilerini yazmak. Zula oyunun resmi internet adresi olan http://www.zulaoyun.com/ ‘ dan oyun hakkında haberlere ve güncellemelere ulaşabilirsiniz.