Kapat

PUBG VAC Ban Kaldırma, PUBG Ban itiraz etme

Anasayfa
Oyun PUBG VAC Ban Kaldırma, PUBG Ban itiraz etme
pubg-vac-ban-nasıl-kaldırılır

PUBG VAC ban kaldırma ve PUBG ban itiraz etme işlemini aşağıdaki aşamaları uygulayarak gerçekleştirebileceksiniz. PUBG VAC ban yedim, PUBG haksız ban yedim, PUBG VAC ban süresi ne kadardır? gibi sorunlarla karşılaşan kullanıcılar için çözüm süreçlerini anlatıyoruz. Oyun esnasında haksız yere ban yediğinizi düşünüyorsanız steam yetkilileri ile irtibata geçerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Eğer hile ve oyun kurallarına aykırı bir tutumda bulunmadığınızı düşünüyorsanız banınızı kaldırmak için yetkililerle iletişim kurarak sorunu halledebilirsiniz.

PUBG VAC Ban nedir?

Peki bu VAC denilen sistem yüzünden ban yediğiniz de ne oluyor? Eğer Valve‘ın yaptığı bir oyunda hile kullanırsanız ve fark edilirse VAC ban denilen ban yiyorsunuz. Eğer bu şekilde oyundan uzaklaştırma alırsanız bir daha oyuna aynı hesap ile geri dönemiyorsunuz. Bütün emeğiniz çöp oluyor ki hile ile bir şeyler yapmak ne kadar emek sayılır orası tartışılır bir durum. Ancak VAC ban yediğiniz zaman oyuna girmeniz engellenmiyor. Sadece oyunda rekabetçi modlar da veya VAC koruması olan topluluk sunucularında oynayamıyorsunuz. Sadece kendiniz lobi oluşturup girebilir veya topluluk sunucularında VAC koruması olmayan odalar da oynamanızı sürdürebiliyorsunuz.

pubg vac ban

Oyunlarda zevki baltalayan bir şeyi yapmak kötü bir şeydir. Hile yapmakta bunların başında geliyor. Belki siz eğleniyor olabilirsiniz. Veya rütbe atlıyor olabilirsiniz. Ancak karşı tarafın canı epey derecede sıkılıyor. Ve bu oyunlarda ban yediğiniz de sadece zaman kaybı yaşamış oluyorsunuz. VAC sisteminin işleyişini güzelleştiren bir olay da şu. Eğer ben ban yiyeyim bir şey olmaz arkadaşlarım rütbe atlar diyorsanız VAC bunun da önüne geçiyor.

PUBG VAC Ban Kaldırma Nasıl Yapılır?

Oyunda her makro ban yemiyor. Örneğin M16A4 silahını Burst modundayken daha seri sıkmaya yarayan makrolar herkes tarafından kullanılıyor. Ancak silahların tepmelerini azaltan ve daha dengeli atışlar yapılmasını sağlayan makroların Cheat programlarından farkı olmadığından kullananlar kalıcı olarak yasaklanıyor. Peki oyunda kendiniz banlanırsanız ne yapacaksınız?

Öncelikle oyun yönetimine Ticket gönderebileceğiniz iletişim sayfasına gidin:

https://support.playbattlegrounds.com/hc/en-us/requests/new

Your email address: Steam hesabınıza kayıtlı mail adresinizi girin.

Preferred Support Language: Türk

Game Nickname: Oyun içi isminizi eksiksiz ve büyük küçük harf uyumlu şekilde yazın.

Select Platform: Oyunu nereden satın aldıysanız onu seçin.

Server: Oyunda hangi serverde oynuyorsunuz?

Issue: Miscellaneous > Account

Subject: Ban

Description: Oyundan banlanmanızın haksız yere olduğunu ve hesabınızın geri açılmasını istediğinizi yazın (Türkçe).

I agree to the terms described below: İşaretleyin.

Attachments: İddianızı kanıtlar nitelikteki ekran görüntüleri ve videolarını yükleyebilirsiniz. Göndereceğiniz dosyanın boyutu 20 MB’den büyükse farklı sitelere yükleyip görüntüleme adresini “Description” kısmına ekleyin.

Please verify that you are human: İşaretleyin.

pubg kaç gb

Submit butonuna tıklayarak gönderdiğiniz mesajınızı kısa süre içinde değerlendirilecek ve bir yanlışlık sonucu hesabınız yasaklandıysa düzeltilecektir. İyi oyunlar!