Kapat

Black Desert Online Türkçe MMORPG Arayışınıza Son Verecek

Anasayfa
Oyun Black Desert Online Türkçe MMORPG Arayışınıza Son Verecek
black-desert-online-turkce-mmorpg-oyunu

Black Desert Online Türkçe olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Türkçe MMORPG oyun arayışı içerisinde olan birçok oyun sever için sevindirici bir haberle karşınızdayız. Asya’da en başarılı oyunlardan bir tanesi olan Black Desert Online tamamen Türkçe olacak. Türkçe MMORPG oyun kategorisinde yer alacak oyun ücretli olarak oynanabilecek.

Black Desert Online Resmi Sitesi Açıldı

Oyunun resmi sitesi 6 eylülde hayata geçirildi. Oyunun resmi sitesinde oyun hakkında haberler, güncellemeler, rehberler, topluluk, mağaza gibi birçok yardımcı bölümler bulunuyor. Türk oyuncu toplulukları oyunun açılış tarihini buradan takip edebilecekler.

Black Desert Online, Güney Kore’li oyun yapımcısı Pearl Abyss tarafından geliştiriliyor. Sekiz adet sınıf içeren oyun, muhteşem grafiklere ve sınıf çeşitlerine sahip fakat Türkçe resmi sitesinde şuan dört adet sınıf gösteriliyor. Oldukça hızlı ve aksiyonu bol olan oyunda, yetenek faktörünü daha çok öne çıkarıyor. Büyük bir haritaya sahip olan oyun, oyunculara bu büyük haritalar üzerinde ticaret yapabilecekleri noktalar hazırlamış. Oyuncular, Balıkçılık, tarım, avcılık ve zanaatkar gibi mesleklere sahip olabiliyor.

black-desert-siniflar

Oyun Paketi Alarak Black Desert Online Oynayabileceksiniz

Sınırlı, Özel ve Efsanevi olmak üzere 3 paket bulunuyor. Bu paketlerden herhangi birini alarak oyunu oynayabileceksiniz. Her paketin kendine özgü avantajları bulunuyor. Bu şekilde olması oyunun bir hayli kaliteli olacağı izlemini gösteriyor. Oyunun açılmasıyla birlikte Türkiye’de Türkçe olarak oynanabilecek ikinci oyun konumunda olacak. Knight Online tarzı oyun arayan oyuncularında derdine deva olacak.

black-desert-ciftcilik

11 Ekim Karakter Oluşturma, 08 Kasım Kapalı Beta

Paket satın alan oyuncular oyunu indirip 11.09.2017 Çarşamba günü karakter oluşturma ekranını kullanıp, 08.11.2017 Çarşamba günü de kapalı betaya giriş yapabilecekler.

Üç farklı satış dönemi ile çok sayıda fırsat sunuyor

Ön satış – 6 Eylül’de başlayan ön satış dönemi, 12 Kasım saat 23:59’da tamamlanacak. Kapalı Beta Testi (CBT) süreciyle aynı anda sona erecek olan bu dönemde üç paketten birini alanlar oyun içi özel unvan ve özel aksesuarlar alabilecek. Paketleri satın alanlar, bu unvan ve aksesuarlara kalıcı olarak sahip olacak. Şirketin Türkiye’ye girişine özel hazırlanan bu ön satış, oyunu Kapalı Beta ve Açık Beta tarihlerinden önce satın alanlara MMORPG tutkunlarının vazgeçemediği avantajlar sunuyor.

black-desert-turkce-launcher-sorunu-cozumu

Özel Satış – 13 Kasım saat 00:00’da başlayacak olan Özel Satış, 6 Aralık’ta tamamlanacak. Bu süreçte paket satın alanlar, OBT’ye erken giriş hakkı ve Aile/Karakter adını önceden rezerve etme hakkı elde edecek.

Genel Satış – OBT testleri sonunda erişim paketi alan kullanıcılar, oyunu erken indirebilecek ve Black Desert Online başladığında sadece bir güncelleme yaparak oyuna başlamaya hazır olacaklar.

Paket Ücretleri

Sınırlı Paket – 49 TL

Oyuna giriş bileti, Kapalı Beta Testi (CBT) giriş bileti, Açık Beta Testi’ne (OBT) 1 gün önceden giriş bileti, 2 adet misafir kartı, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion’un kutsaması (5 adet), 1 adet pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (5 adet), Beyazlatıcı (5 adet).

Özel Paket – 99 TL

VIP davet kartı (CBT girişi, OBT’ye 3 gün giriş hakkı sağlar), 3 adet misafir kartı, Aile/Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, CBT özel unvan, 1 karakter slotu geliştirme, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion’un kutsanması (10 adet), Aşama-5 at amblemi kuponu, 1 pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (10 adet), Beyazlatıcı (10 adet), 8 envanter slotu, gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu, 300 inci.

Efsanevi Paket– 199 TL

VIP davet kartı (CBT girişi, OBT’ye 7 gün önceden giriş hakkı sağlar), 5 adet misafir kartı, Aile/Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, CBT özel unvan, CBT özel aksesuar (göz, dudak ve kulak), 2 karakter slotu geliştirme, Değerli Paket (30 gün geçerli), Elion’un kutsanması (10 adet), profesyonel işçi sözleşme paketi, Aşama-5 at amblemi kuponu, at flütü (kalıcı), seçilen 1 pet, Bilinmeyen Boya Kutusu (30 adet), Beyazlatıcı (30 adet), Shudad silah/kıyafet seti, 16 envanter slotu, gümüş işlemeli yaşam elbisesi değişim kuponu, 600 inci.

Black Desert Online Resmi Sitesi

https://www.tr.playblackdesert.com/

black desert