Kapat

PUBG Discord Türkiye Sunucusu, PUBG Discord TR Grubu

Anasayfa
Oyun PUBG Discord Türkiye Sunucusu, PUBG Discord TR Grubu
pubg-discord-türkiye-sunucusu

PUBG Discord Türkiye Sunucusu ile takım arkadaşları bulabilirsiniz. PUBG discord grubu üyelerinin arasında yer alarak kendinize Türk oyuncu arkadaşlar bulabileceksiniz. Takım arkadaşı arayıp bulamıyorsanız kesinlikle PUBG discord server Türkiye kanalına katılmalısınız. PUBG discord Türkiye sunucusunda 4×4 squad, duo ve 3 man squad odaları bulunuyor. Oyunun hangi modunu oynamak istiyorsanız o odalarda kendinize takım arkadaşı bulabilirsiniz. Genel sohbet kısmından aradığınız takım arkadaşının kriterlerini belirtebilirsiniz.

PUBG Discord Nedir?

PUBG Discord Türkiye

Oyun oynayan kişilerin takım arkadaşlarıyla birlikte sesli iletişim kurmalarını sağlayan programa discord denilmektedir. Oyuncular çoğunlukla sesli iletişim için TeamSpeak 3 kullanıyorlardı. Discord yeni bir sesli uygulama ve oldukça popüler. Oyuncular artık tamamen discord kullanıyor. PUBG discord adı altında aramalar yaparak Türkiye discord topluluklarına katılmaya çalışıyorlar.

PUBG Discord Türkiye Sunucusuna katılarak burada oyuncularla sohbet edebilir ve kendinize takım arkadaşı rahatlıkla bulabilirsiniz. Discord sistemi ve interneti yormayan oldukça popüler bir uygulamadır. Hala haberi olmayan oyuncuların bir an önce bu uygulamayı yüklemeleri tavsiye edilmektedir. Çünkü oyunlar takım arkadaşınız varsa eğlencelidir.

PUBG Discord Grubuna Katıl

Discord uygulaması bir sesli iletişim uygulamasıdır. Bu uygulama ile arkadaşlarınız ile internet üzerinden kolay bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Uygulamanın güzel yanlarından biri tamamen ücretsiz olmasıdır.Tabi ayrı ücretli bir paketi var fakat bana göre gereksiz.Hareketli avatarlar filan kullanabiliyorsunuz.Kendi kanalınızı da ücret ödemeden açabiliyorsunuz. Discord kayıt işlemini tamamladıktan sonra uygulamayı bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz. Bu uygulama bilgisayarda,Anddroid ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda da kullanılabilmektedir.

Yeni nesil kelimesine iyice odaklanalım. Discord oyuncu toplulukları için 2015 de kurulmuş yeni bir firma ve sistemleri son teknoloji olduğundan eski sistem teamspeak 3 ile performans olarak karşılaştırılamaz.

pubg kaç gb

Evet discordun ses kalitesi tamaman farklı bir seviyede. İlk kulanan kişilerin hemen fark edecekleri en büyük discordun özelliklerinden biri ses kalitesi muhteşem. Ses kalitesinin iyi olmasının yanında teamspeak 3 de karşılaştığımız yüksek pingler paket kayıpları ses bozulmalarını discordda göremezsiniz. Bu yüzden kaliteli sesli görüşme yapmak istiyorsanız discord sizin adresiniz.

Discord sürekli güncelleme ve iyileştirme alan bir yazılım. Bu ne demek derseniz şöyle bir açıklama yapalım. Yeni teknolojiler ile Oyun dünyası sürekli gelişiyor dimi ? Peki bu gelişmelere ayak uydurmak içinde kullandığınız sisteminde onun gibi güncel olması gerekir. Evet işte discord bunu yapıyor. Piyasada yeni sistemleri kendi yazılımlarını ekliyorlar böylece hiç bir yenilikten geri kalmıyorsunuz.

Discord Nasıl Kullanılır?

https://discordapp.com/register adresinden bir hesap oluşturun ve uygulamayı bilgisayarınıza indirin. Daha sonra aşağıdaki PUBG Discord Türkiye Sunucusuna katılım sağlayın. Program içerisinden ses ayarlarını ve diğer ayarları yapabilirsiniz. Uygulama tamamen Türkçedir.

PUBG Discord Türkiye Sunucusu

PUBG Discord Türkiye Sunucusu tüm Türk oyuncuların bulunduğu bir gruptur. Burada seviyeli bir şekilde kendinize takım arkadaşları bulabilirsiniz.

PUBG Discord Grubuna Katıl