Kapat

iPhone XR ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş iPhone XR ekran değişimi fiyatı
iPhone XR ekran değişimi fiyatı

Her telefon kendi niteliklerine göre sorunlar yaşatmaya eğilimlidir. iPhone’un bu modelinde geliştirilmiş özellikleri görüyoruz. iPhone XR uzay endüstrisi standartlarında üretilmiş bir ürün ve ekran dayanıklılığı bir telefonda olabileceğin en yüksek seviyesinde. Ancak iPhone XR ekran değişimi gerektiren durumlar da yaşatmıyor değil. Her telefon gibi alınan darbeler, kullanıcı hataları veya başka sebepler sonucunda telefonunuzu kullanamaz hale gelebilirsiniz.

iPhone XR Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 2900 TL
GSM İletişim 1400 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone XR Ekran Değişimi

Ekran dayanıklılığı bu modelde ön planda. Bunun yanında kamera sisteminin de alışılmışın ötesinde iyileştirildiğini ve telefonun çok hızlı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Telefonu kullanmaya başladıktan sonra bırakması biraz zor olacak gibi duruyor. Dayanıklı bir ekran sayesinde birçok telefon kazasından sağ çıkabilirsiniz. iPhone XR ekran değişimi nedenlerinden biri de çizilmeler, ekranda bir şey izleme keyfini bozan çiziklerdir. Ekran bu şekilde idare edilebilir gibi gelse de telefon alacağı ilk darbede çizildiği bölgeden derinleşen çatlamalar yaşayacaktır. Bu yüzden ekran ile ilgili bir arıza yaşadığınızda fazla beklemeden hizmetimizden yararlanmak için bize başvurabilirsiniz.

Yeniden kırılır mı?

Telefonunuz için gerekli önlemleri almanızı tavsiye ederiz. Şöyle ki, tamir işlemi sonrasında kaliteli bir ekrana kavuştuğunuzda bu ekrana dikkatli bir kullanım sonucunda bir zarar gelmeyecektir. Özellikle telefonunuza uygun bir telefon kılıfı kullanırsanız daha garanti bir yol izlemiş olursunuz. Ancak kullanıma bağlı olarak cihazınıza zarar gelmesine neden olursanız bu noktada garanti verilemez. Hizmetimizden iPhone XR ekran değişimi konusunda yardım aldıysanız soru ve sorunlarınızı bize danışabilirsiniz. Ekranınızın üzerindeki koruyucuda bulunan çizik ve çatlak görünümleri telefonunuzda sanıyor olmanız da olası. Lütfen önce irtibata geçip telefonunuzu servise göstermeden tamir konusunda karar vermeyin.

Telefonunuzun yeniden zarar görmemesi için en iyi yol temiz bir kullanımdır. Tamiri yapılmış telefonunuzu daha korunaklı kullanmaya çalışmak kazaları önler. Günümüzde her şeyi telefonun içinde barındıran insanlar olarak telefonlarımız hayati önem taşıyor. Bu durum da maalesef telefonların en acil şekilde elimde olmasını ve ara vermeden kullanıma devam etmeyi gerektiriyor. iPhone XR ekran değişimi hakkında öğrenmek istedikleriniz ve aklınıza takılan sorular varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.