Kapat

Samsung Galaxy A8 ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy A8 ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy A8 ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A8 Ekran değişimi yapılabilmesi için telefonunuzun ekranı dışında kalan donanımının çalışır halde olması gerekir. Bazen getirilen telefonların iç donanımında sorun varken, sorunun ekran kaynaklı olduğu düşünülür, ancak her sorun ekran kaynaklı değildir ve sorunun çözümünü anlamak için önce telefonun bir teknisyen tarafından açılması ve kontrol edilmesi gerekir.

A8 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi
GSM İletişim 300 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

Samsung Galaxy A8 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A8 ekran değişimi yapılması gerekli görüldüyse ve telefon onarılmaya hazırsa kısa sürede sorununuz halledilecek demektir. Ekran değişimi kısa sürede halledilebilen bir sorundur. Samsung Galaxy A8 ekranı büyük bir telefondur ve kullanıcılarına seyir zevki bolca yaşatır. Bu tür telefonlar bir süre sonra teknik özelliklerine bağımlı hale getirirler. Sınırsız video izleme isteği gibi, ekrandan uzaklaşmak zorlaşır. Ekran zarar görüp kırıldığında Samsung Galaxy A8 ekran değişimi için profesyonel destek almanız gerekir. Herhangi bir yerde herhangi bir camın takılması daha büyük zararlara ve daha büyük maliyetlere sürükleyecektir ve bunu  yaparak bilmeden telefonunuzun iç donanımının zarar görmesine neden olabilirsiniz.

Dayanıklılık

Suya ve toz dayanıklı ve aslında kolay kırılmayan bir ekrandır. Ancak her telefonun olduğu gibİ A8’in de belirli bir noktaya kadardır dayanıklılığı. Yüksekten düşme, sert bir darbe ya da uzun süre suda kalma gibi bir durumda telefonunuz bozulabilir. Hiçbir telefon bozulmama garantisi veremez. Ama günümüz şartları düşünüldüğünde her yeni üretilen telefon bir öncekinden daha gelişmiş ve sağlam oluyor. Dayanıklılığı da geliştiriliyor. Hassas olan donanımlar sağlamlaştırılıyor, böylece hem estetik hem de sağlamlılık hedefleniyor. Telefonda gelinen hızlı gelişimin akıllı telefonlarda çok hızlı olması ve hatta modellere yetişemiyor olmamız söz konusu artık.

Kaliteli Hizmet

Onarımının yapılması için servise verdiğiniz telefonunuzu teslim alırken mutlaka telefonunuzu inceleyin. Eğer gördüğünüz ters giden herhangi bir durum varsa bunu hemen o anda belirtin. Daha sonra çıkacak sorunların  halledilmesi zorlaşabilir. Bize danışıp güvenilir, kaliteli bir hizmet almak isterseniz lütfen bildirin. Ekran değişiminde kaliteli ürün kullanımı ve titiz işçilikle size yardımcı olacak ve telefonunuzu ilk aldığınız gün olduğu gibi size teslim edeceğiz. Farklı şikayet ve sorunlarda da yardımcı olacak olan servisimize başvurarak ekran değişimini gerçekleştirin.