Kapat

Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi yapılmasına neden olan bazı durumlar vardır. Bunların ilki ve en sık karşılaşılanı ekranın kırılmasıdır. Bir de ekrandan kaynaklandığı düşünülen ancak ekran camı ile alakası olmayan durumlar vardır. Bunun ayrımını teknik servislerin yapması ve bozulan telefonun titizlikle incelenmesi en doğru çözüm olacaktır.

A6 Plus Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi
GSM İletişim 380 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

Samssung Galaxy A6 Plus Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A6 Plus bir çok özelliğiyle çok tercih edilen bir telefon. Yüz tanıma özelliğiyle sizi parola girmekten kurtarıyor. Aynı zamanda üç seviyeli ön flaşı sayesinde gündüz ve gece ışığa göre ayarlanmış selfi çekebilmek mümkün. Bixby kişisel asistanımız da diğer Samsunglarda olduğu gibi bu modelde de bizimle beraber. Telefondaki bir diğer ayrıntı da kişisel sağlık yöneticisinin olması. Canlı odaklama özelliği ise çekeceğiniz fotoğrafın odak noktasını kendinizin belirlemenize izin veriyor. Ayrıca birçok çıkartma ve filtre kullanarak fotoğraf ve videolarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Güvenilir Tamir

Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi için telefonunuzu servise götürmeli veya bizden destek istemelisiniz. Sorununuza bulabileceğiniz çözümün güvenli bir yol olmasına ve telefonunuzun dikkatle tamir edileceğine emin olmalısınız. Lütfen eğer bu konuda sorun yaşıyor ve yardım istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Samsung Galaxy A6 Plus ekran değişimi yapıldığında kaliteli bir ürün kullanılmalı. Dayanıklı bir ürün ekran koruyucunun da desteğiyle hemen zarar görmez ve sizi de mağdur etmeyecektir. Ancak telefonunuzu teslim aldıktan çok kısa bir süre sonra ekranla ilgili bir sorun yaşıyorsanız tekrar servisle iletişime geçmelisiniz. Kısa sürede çözüm sunulacaktır.

Onarım Süreci

Fotoğraf ve video çekerken yaşanan kazalar yüzünden sıkça ekran kırılması ve donanımsal arızalar yaşanıyor ancak bu arızaların hangisinin ne gibi bir zarar verdiği ve nasıl tamir edilmesi gerektiği bu konunun uzmanları tarafından belirlenmelidir. Bu yüzden telefonunuzu mümkün olduğu kadar hızlı bir biçimde servise götürmek ya da bizden destek istemek en doğru çözüm olacaktır. Probleminizi anlatıp sorununuzun çözülmesini istediğinizde kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Tamir süreci de ekran değişimi sorununda çok daha kısa olmaktadır. Yeni ekranın takılması ve size teslim edilmesi için kısa bir süre serviste beklemeniz yeterlidir.