Kapat

Samsung Galaxy A8 Plus ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy A8 Plus ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy A8 Plus ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A8 Plus ekran değişimi gerektirecek durumlar için öncelikle telefonun özelliklerinden söz etmek gerekiyor. Sonsuz ekrana sahip bu telefon basit bir darbeyle kırılmayacak kadar sağlam aynı zamanda toza ve suya karşı da dayanıklı. Telefonun bu özelliklerinin yanı sıra koruyucu ekranla beraber kullanmak da ekranının kırılma ihtimalini zayıflatıyor.

A8 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Alpa 350 TL
GSM İletişim 750 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

Kullanıcı Deneyimi

Galaxy A8 Plus kullanıcı deneyimi açısından bir çok konuda başarılı bir telefon. Çift ön kameraya sahip,  bu sayede arka planı bulanıklaştırarak fotoğraf çekebilirsiniz. A8 Plus Düşük ışıkta da kaliteli bir görüntü yakalayabileceğiniz video çekimi yapma imkanını size sunan bir telefon. Sonsuz ekranlı olması nedeniyle tek seferde daha fazla içeriğe göz atma şansı elde ediyorsunuz. Bu da hayatı kolaylaştıran ayrıntılardan biri.

Kullanıcı dostu bu telefon ile fotoğraf çekmek, video kaydetmek dolayısıyla aktif hareket etmek oldukça kolay. ancak aktif olmak beraberinde bazı kazaları da getiriyor. Telefonla iç içe olan çoğu kişi bu problemi sık sık yaşıyor. Telefonun düşüp ekranının zarar görmesi hiç istenmeyen ama en çok karşılaşılan sorunlardan biri. Ekran koruyucular da maalesef bir noktaya kadar koruyabiliyor ve bu tür kazalar yüzünden binlerce liraya alınan telefonlar hasar görüyor.

Samsung Galaxy A8 Plus Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A8 Plus ekran değişimi yapma gereksinimi duymanız halinde öncelikle ekranın altında, yani telefonun iç donanımında bir sorun olup olmadığını anlamanız gerekiyor.  Bunun için bir teknik servise gidip Samsung Galaxy s8 Plus ekran değişimi yapıp yapmadıklarını ve gerekirse iç aksamı tamir edip edemeyeceklerini sormalısınız. Olumlu yanıt almanız halinde telefonunuzun onarımı eğer sadece ekranında olacaksa kısa süre bekleyeceksiniz. Eğer güvenilir bir serviste telefonunuzun tamir edilmesini ve kaliteli ürün kullanılmasını istiyorsanız, servisimizden faydalanabilir, hizmet talep edebilirsiniz.

A8 Değişim Süreci

Samsung Galaxy A8 Plus ekran değişimi için aldığınız hizmet sonrası telefonunuzu kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Telefonunuza uygun kaliteli ekran camının takılmış ve sorunsuz çalışıyor olması telefonunuzun sorun çıkartmaması açısından önemlidir. İyi bir hizmet almamanın sonucu ekranın çok kolay zarar görmesi ve bunun da telefonda başka hasarlara neden olması olabilir. Bunlardan kaçınmak için kaliteli ve temiz bir servise onarım yaptırmak en iyi seçenektir.