Kapat

Crocs C6 kaç numara ?

Anasayfa
Alışveriş Crocs C6 kaç numara ?
Crocs C6 kaç numara

Çocuğunuz için beğendiğiniz Crocs C6 kaç numara merak ediyorsanız bu makaleyi okumalısınız…
Daha önceden Crocs terlik deneyimi olanlar sonraki alışverişlerinde yine Crocs markasını tercih etmektedir. Crocs terlikleri fiyat itibariyle ülkemiz koşullarına göre ucuz değildir, uzun ömürlü olduğu da söylenemez ama giyince öyle bir rahatlığı var ki bir alışınca başka bir markayı tercih edemiyorsunuz.

Eğer Crocs C6 kaç numara diye soruyorsanız muhtemelen Crocs terlikleri ile yeni tanışıyorsunuzdur. Crocs’un eski müşterileri Crocs numara tablosuna bakarak C6’nın kaç numara olduğunu hemen öğrenebilirler.

Eğer Crocs markası ile yeni tanışıyorsanız bilmeniz gereken birkaç husus var:

Birincisi, bu terliğin sahteleri de piyasada dolaşıyor, bu nedenle ya terliğin orjinalinin nasıl bir şey olduğu hakkında bilgi sahibi olun veya güvenilir yerlerden alışveriş yapınız.

İkincisi, Crocs terliklerin standart kalıp, hafif kalıp ve geniş kalıp gibi seçenekleri vardır. Ayrıca modelden modele ebatlarında ufak oynamalar olduğu için bu imkanları değerlendirmek için zengin çeşitleri olan yerlerden alışveriş yapmalısınız.

Üçüncüsü, Crocs terliklerinin yumuşak olmasını sağlayan Crocslite malzemesi ısıyı gördüğünde yumuşayan, soğuğu görünce çeken bir özelliğe sahiptir. Terliği nasıl kullanacağınızı bilmezseniz rahat ve kullanışlı olan terliğin küçülmesine veya deforme olmasına neden olabilirsiniz.

Crocs C6 kaç numara ?

Crocs C6 kaç numara sorusunu Crocs numara tablosuna bakıp cevaplayabiliriz. Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere C6 numarası 22-23 numaraya tekabül etmektedir.

Crocs C6 kaç numara
Yukarıdaki resim Crocs’un çocuklar için olan numara tablosundan alınmıştır. Erkek ve kadın terlikleri için numara tabloları farklıdır.

Crocs C6 kaç yaş için ?

Crocs C6 numara terliği yürümesini yeni öğrenen çocuklar giyebilir. Yani 1,5-2 yaşlarındaki çocuklar içindir.