Kapat

iPhone 8 ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş iPhone 8 ekran değişimi fiyatı
iPhone 8 ekran değişimi fiyatı

iPhone 8 ekran değişimi ile ekran arızası yaşayan kullanıcılara tamir imkanı sunuyoruz. ekran arızaları ve kırılmalar ciddi problemlerdir ve arızalanan telefonunuzun tamir edilmesi için profesyonel bir yardım almanız gerekir. Telefon tamirinde önemli bir nokta da kullanılan camların kalitesidir. Düşük kalitede ürünler kullanıldığında yeniden sorun yaşamanız ve ekran arızasıyla karşılaşmanız olasıdır.

iPhone 8 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 300 TL
GSM İletişim 250 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone 8 Ekran Değişimi

kullandığınız cihazın kalitesi tartışılmaz. Ancak aldığı darbeye göre telefonunuzun ekranı kırılabilir. iPhone kasası itibariyle oldukça sağlam bir telefondur ancak iPhone 8 ekran değişimi gerektiren durumlar da yaşanır. Ekranlar kırılmaz değildir ve kuvvetli darbeler telefonunuzun zarar görmesine neden olur. Ekranı kırılmış bir telefonu telefon tamir servisine götürmeniz en doğru ve kısa yoldur. Telefonları evde kendiniz tamir etmeyi denemeyin. Gerekli malzemeyle ve profesyonel yardımımızla biz en kısa sürede sorununuzu çözüyor ve size telefonunuzu teslim ediyoruz.

iPhone 8 Markası Sorun Olabilir Mi?

iPhone 8 ekran değişimi gibi sorunlar yaşamış kullanıcıların akıllarına telefonlarının markalarından kaynaklanan bir sorun olabileceği, sorunun telefonun dayanıksızlığından kaynaklanabileceği gelebilir. Ancak iPhone marka telefonlar son derece sağlam bir donanıma sahiptir ve iç aksamı da buna göre tasarlanmıştır. Telefonunuzun başına gelen olumsuz durum muhtemelen hangi telefonu kullanıyor olursanız olun yine başınıza gelecekti. Kullandığımız cihazlardan beklentimiz, bu cihazların yapabileceklerinin çok ötesinde. Ancak gerçekte sert bir darbeye hiçbir telefon kayıtsız kalmayacaktır.

iPhone 8 Ekranı Tamir Edildikten Sonra Bir Sorun Oluşur Mu?

Telefonunuzu bir servise verdiyseniz veya bizim servisimize verdiyseniz öncelikle tamir sürecinin tamamlanmasını bekleyin. Tamir doğru yapıldığı ve kaliteli malzeme kullanıldığı takdirde bir sorun oluşmaması gerekir. Telefonunuzun aldığınız gün gibi sağlam ve yeni görünmesi gerekiyorken gözünüze daha farklı görünüyorsa, ekranınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız hemen bunu belirtip düzeltilmesini talep edin. Telefonunuz tamamen tamir olup sorun kalmayacak şekle gelene kadar da sorununuzu çözmekte ısrarcı olun. Teslim aldığınız anda telefonunuzda kontrol etmeniz gereken yerleri kontrol edin. Dokunmatik ekranın tam olarak işlediğinden emin olun ve bu şekilde telefonunuzu geri alın.

Size destek olan servisle irtibatınız olsun ve aksi bir sorunda hemen danışıp yardım alın. iPhone 8 ekran değişimi gibi bir hizmeti almak ve servisimizden yararlanmak için bize başvurabilirsiniz.