Kapat

Swarm Hesabı Silme, Foursquare Hesap Silme

Anasayfa
Sosyal Ağlar Swarm Hesabı Silme, Foursquare Hesap Silme

Swarm hesabı silme, telefondan hesap silme, android ve iphone işletim sistemine sahip telefonlardan ve bilgisayardan rahatlıkla swarm hesabınızı silebilirsiniz. Swarm hesabınızı silmek için yazımızın devamında verilen talimatları yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Swarm hesap silme linki ile birlikte telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan swarm hesabını silebilebilirsiniz.

Swarm, Foursquare uygulaması üzerinden çalışır. Bu yüzden Swarm hesabınızı silmek için Foursquare hesabınızı silmeniz gerekir. Böylelikle Swarm hesabınızda silinmiş olur.

Swarm hesabı silme

  • Bilgisayarınızın internet tarayıcısından Foursquare.com adresine giriş yapın ve hesabınızı açın.
  • Daha sonra şu bağlantıya tıklayın: https://tr.foursquare.com/delete_me
  • Siteye Swarm hesabınız ile giriş yapın.
  • Açılan sayfadaki “Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun?” soruna uygun bir cevap verin.
  • Sayfanın altındaki “DELETE ACCOUNT” butonuna tıklayın.
  • Eğer Facebook ile giriş yaptıysanız ve “DELETE ACCOUNT” seçeneği yoksa önce hesabınız için bir şifre belirleyin.
  • Onay verdikten sonra Foursquare ve ilişkili Swarm hesabınız tamamen silinecektir.

Swarm hesabı silme

Swarm hesabı silme işlemini yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Diğer sosyal ağlar hesap silme noktasında sıkıntı çıkartabilir. Eğer uygulamayı Facebook hesap bilgileriniz üzerinden kullanıyorsanuz “Delete Account” butonu sizde görünmeyebilir.

Bu yüzden diğer her uygulamada olduğu gibi, Facebook üzerinden bağlanmaktansa, yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmak en mantıklı seçenek olacaktır. Her uygulama bir şekilde Facebook ve yan hizmetlerine bağlanıyor olsa da, belli durumlarda sorun yaşayabiliyorsunuz.

snapchat-hesap-silme

Son olarak hatırlatalım; Delete Account‘a bastığınız anda geri dönülemez bir şekilde Swarm ve Foursquare hesaplarını, ayrıca bu hesaplarda bulunan tüm bilgileri silmiş olacaksınız.

Bazı yerlerde swarm hesabının sadece bilgisayar üzerinden silinebileceği belirtilmiş. Böyle bir durum söz konusu değildir. Telefonunuzda da internet tarayıcısı bulunmaktadır. Swarm hesap silme linkine tıkladığınız taktirde telefonunuzda bulunan internet tarayıcısı açılacaktır. Hesabınızı silmek için gerekli işlemleri buradan da gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayar telefon fark etmiyor. Yukarıda anlatılan işlemleri android veya iphone telefonunuzdan rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Hesap silme linkine tıkladığınızda tarayıcı açılmazsa, linki kopyalayıp tarayıcıda açıp işlem gerçekleştirebilirsiniz. Hesap silme işlemini gerçekleştirmek bu kadar basit. Konuyla ilgili soru ve sorunlarınızı yorum alanından belirtebilirsiniz.