Kapat

LOL Mağaza Açılmıyor Hatası Çözümü

Anasayfa
Oyun LOL Mağaza Açılmıyor Hatası Çözümü
LOL-Mağaza-Açılmıyor-Hatası-Çözümü

LOL mağaza açılmıyor hatası sorunu çoğu oyuncunun durduk yere karşılaştığı bir sorundur. Yeni istemcinin gelmesiyle birlikte bazı sorunlar oluşabiliyor. Tabi bu sorunların hepsi istemciyle alakalı sorunlar değil. Mağaza hatasının çözümü için birkaç yol var. Mağazaya girip istediğiniz materyalleri alamamanız gerçekten sıkıntı teşkil ediyor. LOL mağazası internet explorer aracılığıyla açılır. LOL mağaza açılmıyor hatası aşağıdaki çözümle büyük ihtimal çözülecektir. Eğer çözülmezse internet explorer tarayıcınızı güncelleştirmeyi deneyin. Microsoft’un sitesinden internet explorer tarayıcısını güncelleştirebilirsiniz.

https://support.microsoft.com/tr-tr/products/internet-explorer

LOL Mağaza Açılmıyor Sorunu Çözümleri

lol mağaza açılmıyor

Mağaza hatası alan arkadaşlar öncelikle Denetim Masası > Ağ ve İnternet > İnternet Seçenekleri yolunu izleyin. Burada karşınıza yeni bir pencere açılacaktır.

lol-magaza-sorunu

Açılan bu pencerede Gelişmiş butonuna tıklayın. Burada karşınıza bir dizi ayar seçenekleri çıkacaktır.

lol-magaza

Çıkan bu ayarlar bölümünde bulunan Güvenlik ibaresi altında yer alan ‘’SSL 2.0, SSL 3.0, TSL 1.0, TSL 1.1, TSL 1.2’’ ayarları işaretleyerek aktif hale getiriyoruz.

Bu ayarları uyguladığınız taktirde lol mağaza sorunu ortadan kalkacaktır. Eğer bu çözümlerde hatanızı gidermezse windows işletim sisteminizi güncelleştirmenizi öneriyoruz. Gerekirse internet explorer tarayıcınızı silin ve tekrar kurun.