Kapat

Yabancı dizi önerileri, en iyi yabancı diziler sıralaması

Anasayfa
Genel Kültür Yabancı dizi önerileri, en iyi yabancı diziler sıralaması
Yabancı-Dizi-Önerisi-İsteyenlere-Özel-Liste

Yabancı dizi önerileri isteyenlere özel listede birçok aksiyon ve bilim kurgu dizilerine göz gezdireceksiniz. MARVEL ve büyük firmaların kaliteli yapıtlarıyla 2017 yılında izleyicilerin gönlünde taht kuran yabancı dizileri listeleyeceğiz. Yabancı dizi önerisi içeriğinde en kaliteli, en popüler diziler listesine ulaşacaksınız. En çok izlenen yabancı diziler, en iyi yabancı diziler listesi ile seyir keyfinizi pekiştirin.

Dünya genelinde milyarlarca insanın izlediği Game Of Thrones gibi kaliteli dizilere alternatif arayanlara özel listede birçok yeni ve heyecan dolu diziler mevcut. Sevdiğiniz yabancı dizinin sezonu bitmiş ve yeni dizi arayışı içinde olabilir veya can sıkıntınızı giderecek dizi arayışında olabilirsiniz. Yabancı dizi önerileri sıralaması sizler için dizayn edildi. İzleyiciler tarafından tam puan alan efsane diziler kuşağını sizlerle paylaşıyoruz. Mutlaka izlenmeniz gereken dizileri sakın kaçırmayın.

Yabancı Dizi Önerileri Sıralaması

The Defenders

yabancı dizi önerileri

18 Ağustos 2017 tarihinde vizyona giren yabancı dizide Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’ten oluşan ekibin New York’ta ki suçlularla mücadele edeceklerini konu edinir. MARVEL tarafından izleyicilerin beğenisine sunulan ve doğa üstü güçlere sahip kahramanların suçlularla mücadelesini konu alıyor. MARVEL’in yaptığı kaliteli filmlere hepiniz aşinasınızdır. The Defenders adlı yabancı dizisinde de MARVEL kalitesini konuşturmuş. 2017 yılı içerisinde vizyona giren kaliteli diziler arasında yerini alan The Defenders’i izlemediyseniz izlemenizi öneriyoruz.

Game of Thrones (GOT) – Taht Oyunları

yabanci-dizi-game-of-thrones

Game of Thrones 17 Nisan 2011’de izleyicilerin beğenisine sunularak 7 sezondan oluşuyor. Milyarlarca insanın beğenerek izlediği efsane olarak nitelendirilen dizi adından oldukça söz ettirdi. Eski tarihte bulunan 7 krallığın savaş mücadelelerini anlatan dizinin 7. Sezonu 2017 yılı içerisinde yayına başladığından beri adından dillerden düşmüyor. Game of Thrones kaliteli oyuncu kadrosuyla izlenilmesi şiddetle önerilen yabancı dizilerden bir tanesidir. Şayet diziyi izlemediyseniz kesinlikle izleyin.

Breaking Bad

breakingbad-yabanci-dizi

Kimya öğretmeni Walter White 3. evre kanser teşhisi konulur ve iki yıl ömür biçilir, Walter White genç oğlu ve eşi ile birlikte yaşıyor. Ailesine güvenli bir gelecek vaat etmek için kendince bir karar alır. Walt uyuşturucu ve suç dünyasına koyulur. O eski öğrencilerinden biriyle met amfetamin imalat ve satış yapmaya başlar ve bu yeni dünyada son derece yetkin olması kanıtlıyor.

Prison Break

prisonbreak-yabanci-dizi

Siyasi bir komplo nedeniyle, masum bir adam ölüm cezasına çarptırıldı ve tek umudunu, kardeşi,Michael Scofield ise haksız yere suçlanan abisni ölüm dizgesinden kaçmasına yardımcı olmak için kendisini hapishanelerinden birine atan bir hapishane tasarımcısı üzerine odaklanmaktadır.

The Vampire Diaries

the-vampire-diaries-yabanci-dizi

L.J. Smith kitap serisinin bu uyarlamasında, vampir kardeşler Elena Gilbert adında ölümlü bir genç kızın kalbi için savaşıyor.

Teen Wolf

teen-wolf-yabanci-dizi

Teen Wolf, 2011 yılında MTV tarafından yeniden canlandırıldı ve bir kurtadam olma tiyatro ve öfkesine odaklandı. Hikayenin birkaç öğesi değiştirildi ve bu seriler orijinalinden farklı bir yol almayı deniyor. Tyler Posey’yi Scott olarak oynayan bu Genç Kurt, Darker ve Edgier’in kendine hissettiriyor. Serisi sosyal çıkışlı Scott McCall, Beacon Hills High genç bir lacrosse oynayan öğrenci etrafında döner. Scott’ın hayatı, bir kurtadam tarafından ısırıldığı zaman büyük ölçüde değişir ve bu kurt adam onu bu efsanevi yaratıklardan birine dönüştürür. Bundan sonra, sorunlu yeni kimliğini günümüzdeki gençlik hayatıyla dengelemeyi öğrenmek zorundadır. Aşağıdaki karakterler onun mücadelesinde enstrümantal: Stiller, en yakın arkadaşı; Kurt adam avcılığında yer alan bir aileden gelen kız arkadaşı Allison; Ve Derek, gizemli bir kurtadam. Gösteride her ikisi de sevdiklerini güvende tutmaya ve çevresindeki her biriyle paylaştığı ilişkileri ve sırları sürdürmeye çalışıyor.

The Walking Dead

tdw-yabanci-dizi

Walking Dead serisi, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın aynı adlı eserden oluşan grafik roman dizisine dayanıyor. Bu sezon eski şerifin müdür yardımcısı Rick Grimes’i izliyor, komedyeniyle etten yeme zombi dolu bir kıyamet sonrası dünyaya uyanıp “yürüteç” olarak adlandırılıyor.

Rick ailesini bulmak ve gezici virüsün köklerini keşfetmek için araştırmaya devam ediyor. Rick ve diğerleri, korkunç yeni dünyada yaşamak için savaşırken insanlıklarına sarılabilir mi? Ve korkunç şartlar ve kişisel rekabetler ortasında, sonuçta birbirlerinden kurtulacaklar mı? The Walking Dead, The Shawshank Redemption direktörü ve The Terminator and Aliens’in yapımcılığından epik bir hayat serüven serisidir.

The Originals

yabancı dizi önerisi

The Originals The CW tarafından 3 Ekim 2013’te yayınlanmaya başlanan Amerikan televizyon dizisi. Aynı zamanda The Vampire Diaries yabancı dizisinin bir yan ürünüdür.

Eğer sizlerde bu diziler haricinde gözümüzden kaçan yabancı dizi önerisinde bulunmak istiyorsanız lütfen yorum alanından belirtiniz. Yabancı dizi önerileri sıralaması yeni çıkan dizilere istinaden yenilenecektir.