Kapat

İstanbul şehir içi evden eve nakliyat ücretleri

Anasayfa
Genel İstanbul şehir içi evden eve nakliyat ücretleri

Bir hizmet satın alırken veya alışveriş yaparken hizmet ve ürün kalitesini ortaya koyan ve fiyatlarını da belirtmekten kaçınmayan firmaları tercih etmek gerekmektedir.

Evden eve nakliyat konusunda da durum aynıdır. İstanbul’da faaliyet gösteren bir çok evden eve nakliyat firması sadece basit bir internet sitesi üzerinden hizmet satmakta, fiyatlarını da müşteri profiline göre “tutturabildiğine” belirlemektedir. Eşyaların güvenli bir şekilde ve en uygun fiyatla nakledilmesi için İstanbul’da işini iyi yapan evden eve nakliyat firmalarını  tespit etmek ve piyasa fiyatlarını öğrenmek önem taşımaktadır.

Bu yüzden İstanbul’da şehir içi nakliyatın kaça mal olacağını hesaplamak için iyi ve titiz bir araştırma yapmak gerekmektedir.

Hizmetlerin ücretleri ne sunulacağına göre değişmektedir. Peki bir müşteri bir evden eve nakliyat firmasına gitti zaman neleri bilmelidir firmaya neleri sormalıdır ?

  • Hangi semtten hangi semte takribi kaç kilometre gidilecek ?
  • Bulunan ve taşınılacak daire kaçıncı katta bulunuyor ?
  • Firmadan ne tür bir hizmet isteniyor, VİP bir hizmet mi yoksa sadece eşyaların paketlenip götürülmesi işi mi ?
  • Firma sigorta yapıyor mu ?

İstanbul şehir içi evden eve nakliyat ücretleri

  • Sadece araç lazım paketleme ve taşıma müşteriye aitse 3 km’ye kadar 500 TL
  • Sadece araç ve eşya taşıma lazım, eşyaları paketleme işi ve sorumluluğu müşteriye aitse 900 TL
  • Her şey dahil ve sigortalı-garantili evden eve nakliyat olacak ise 2 +1 ev için 2000 TL
  • Siz hiçbir şeye elinizi sürmeyecek şekilde paketleyip taşıma + kurulum işlemlerinin yapılması pahalı ve bol eşyası olan kişiler için VİP hizmet şeklinde nakliyat fiyatları ise 25000 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Yukarıda belirtilen istanbul evden eve nakliyat ücretleri için Pronet Nakliyat firmanın internet sitesinden yararlanılmıştır. Aşağıdaki fiyat tablosunu incelemeniz yararlı olacaktır.

Ve son olarak evden eve nakliyat konusunda sıkıntı yaşamamak için firmanın daha önceki işlerine bakmak gerekiyor. Pronet Nakliyat daha önce Mahzun Kırmızıgül, ALİ KIRCA ve Uğur IŞILAK gibi isimlerin evlerini taşımış, bu önemli bir kriterdir. Bu tür firmalar adlarına leke gelmemesi için daha uygun ücretli işlerde dahi özenli davranacaklardır.