Kapat

VitrA Küvet Sistemleri ile Bedenle Ruhu Bir Araya Getirin

Anasayfa
Dekorasyon VitrA Küvet Sistemleri ile Bedenle Ruhu Bir Araya Getirin
küvet

İnsan odaklı yaşam felsefeleri bedensel ihtiyaçlar kadar düşsel gereksinimlere de önem vermek gerektiğini söylüyor. Benliği besleyerek yaşamdan alanın zevki ve hayat kalitesini yükseltmeyi amaçlayan bu görüşler dekorasyon kodlarına da yansıyor.

İlk günden beri kullanıcısının yaşamını en iyi ve kaliteli parçalarla buluşturma vizyonuyla yürüyen VitrA da ıslak alanları meditatif yönü yüksek kurgulara dönüştürecek kreasyonlara imza atıyor. Banyolara yerleştirilecek her bir parçayı özenle tasarlayarak alanın ruhunu besleyen VitrA koleksiyonlarındaki küvet sistemleri de bedeni dinlendirirken benliği düşsel gezintilere davet ediyor. Büyük hacimleriyle yerleştirildikleri alanın ruhunu belirleyen küvetler insanı içine çeken benzersiz bir enerjiye sahip.

küvet

Heykelsi Kozalar: VitrA Banyo Küveti

Artık evin diğer bölümlerinden ayrılmadan alanların devamı olarak tasarlanan banyolar kişisel dinlenme kozaları olarak görülüyor. Üstün hijyen kriterleri göz önünde bulundurularak tasarlanan formları sayesinde sağlıklı banyo kurgularını estetikle buluşturan VitrA banyo teknesi kreasyonları da spa keyfini evlere taşıyor. VitrA yıkanma alanlarını saran akrilik malzemenin mikrop tutmayan ve kolay temizlenebilen yapısı kusursuz hijyen sunuyor.

Esnek formu ve aşınmaya karşı dirençli doğasıyla ilk günkü kalitesini uzun yıllar koruyan akrilik yıkanma alanları VitrA kullanıcısına ihtiyacı olan huzur ve dinginliği suyun iyileştirici etkisini estetikle birleştirerek sunuyor. Küvet çeşitleri dikdörtgen, köşe, ofset formlarıyla her boyuttan alana uygun. Hava ve su jetleri kombinasyonundan oluşan hidromasaj sistemlerinin entegre edildiği küvetlerde ergonomik tasarım kodları ön planda. Yıkanma alanlarıyla birlikte kullanıma uygun olarak üretilen ahşap panel sistemleri ise ıslak alanların konforuna estetik katıyor.

Arınma Ritüellerine Sofistike Dokunuşlar

VitrA keyfinden ödün vermek istemeyen kullanıcısını suyun büyülü enerjisiyle buluşturacak benzersiz ürünler sunuyor. İhtiyaç alanı olmanın ötesine geçerek yepyeni bir kimliğe kavuşan ıslak alanlarda spa etkisi yaşamak isteyenleri hidromasaj sistemlerinin entegre edildiği küvetlerle şımartıyor. Bedeni arındırırken ruhu canlandıran küvet sistemi Combo, arınma ritüellerine sınıf atlıyor.

Hem raf hem de oturma ünitesi olarak kullanılabilen özel parçalarıyla kusursuz bir dinlenme tecrübesi sunan Combo farklı masaj modları ile bedenin enerjisini yükseltmeye hazır. Minimal tasarımıyla alanlarda yalın ve estetik bir hava oluşturan Cocoon yıkanma alanı bedeni suyun rahatlatıcı dalgalarıyla sarıyor. Spa keyfini her stilden alana taşıma imkan sunan Cocoon açık tonları ile hijyenik banyo kurgusunu da besliyor. Kullanıcısına vücudu rahatlatan hidromasaj tecrübeleri sunan 160×80 ebatlarındaki Cocoon küvet sisteminin oval formu banyoların atmosferini yumuşatıyor.

küvet

Dekorasyonu Ayaklı Küvet Modelleriyle Besleyin

VitrA klasikle modern normları tek bir potada buluşturduğu banyo tekneleriyle ıslak alanların atmosferini güzellikle besliyor. Minimal ayaklar üzerinde yükselen teknesiyle beğenileri toplayan Water Jewels Koleksiyonu zeminle kusursuz bir denge yakalıyor. Islak alanların estetik katsayısını yükseltirken bedeni suyun meditatif enerjisiyle buluşturan banyo küveti istenilen bölgeye rahatlıkla yerleştirilebiliyor.

İç yüzeyinde beyaz tonların kullanıldığı Water Jewels banyo teknesinin dış kaplaması siyah ahşap formunda. Işıltılı bir atmosfer yaratmak isteyenleri kendine çeken altın tonları ve beyazla cüretkar bir kontrast oluşturan krom küvetleri bir araya getiren koleksiyon alanlarda modern bir hava estirmek isteyenlerin gözdeleri arasında.

Siz de suyun arındırıcı etkisiyle dilediğiniz her an buluşmanızı sağlayacak VitrA küvet sistemleriyle günün yorgunluğunu keyif katsayısı yüksek alanlarda atabilirsiniz. Mottosu seçkin yaşam kriterleri ve kalite olanları ıslak alanlara boyut atlatacak banyo tekneleriyle tanışmaya davet eden VitrA’da bedeni dinlendirirken ruhu da iyileştiren sistemleri keşfedebilir, değişen küvet fiyatları ve modelleri arasından kendinize uygun parçaları seçerek kaliteyi yaşamınıza dahil edebilirsiniz.