Kapat

Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi fiyatı
Samsung Galaxy S8+ ekran değişimi fiyatı

Samsung Galaxy S8+ uçtan uca ekranıyla oldukça geniş ve kullanışlı bir telefon. Göz taraması yaparak sadece sizin gözlerinizle açılabilecek kilide sahip olmanızı sağlıyor. Oldukça güvenli bir detay. Samsung’un alt modellerinde de rastladığımız toza ve yağmura karşı dayanıklı olma özelliğine de sahip.

Galaxy S8+ Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 1400 TL
GSM İletişim 1250 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

Samsung Galaxy S8+ Ekran Değişimi

Yeni Samsung’larda karşımıza Bixby, yani Samsung’un Siri’si diyebileceğimiz kişisel asistanı çıkıyor. Kişisel asistan olarak çok kullanışlı özellikleri var. Arka ve ön kamera keskin fotoğraflar ve anı yakalayan videolar için beklentiyi karşılayacak düzeyde. Telefonun tarzı ve görünümü çok ilgi çekici. Ancak her telefonun olabileceği gibi dayanıklılığı belli bir seviyeye kadar ve bu yüzden Samsung S8+ ekran değişimi yapılması gereken durumlar da yaşanıyor.

Telefonumu Düşürdüm Ekran Kırıldı

Yere  düşme sık karşılaşılan bir durum. Hemen panik yapmayıp telefonun iç aksamının kırılıp kırılmadığını anlamak için sadece ekranda bir kırılma olduğundan emin olmalısınız. Önce Samsung Galaxy s8+ ekran değişimi yapabilecek bir servise başvurmalısınız. Serviste dokunmatiğinde ve iç donanımında bir sorun olup olmadığını belirleyip size oluşmuş teknik sorunlar ve yapılabilecek çözümler sunulmalı. Bu hizmeti bizden almak için hemen başvurabilir, hizmet talep edebilirsiniz. Güvenilir bulduğunuz bir yerde ekran camınız yine orijinal bir ekran camıyla değiştirilip eskisinden hiçbir farkı olmayacak şekilde size kısa sürede teslim edilmelidir.

Hızlı Teslimat

Kısa sürede teslimat ihtimali çok yüksektir çünkü bu ekran camları genelde telefon teknik servislerinin elinde hazır bulunur ve işleminiz yarım saat gibi bir sürede halledilir. Daha uzun süren işlemlerde ne yapıldığı ve ne zaman teslim edileceği hakkında bilgi isteyin. Fiyatı yüksek modellerin camları da daha yüksek fiyatlı olacaktır. Başka bir tanıdığınızın farklı bir telefonunun camı çok uygun bir fiyata değiştirilmişken sizin neden bu fiyata değiştirildiğini düşünüp evhaam yapmayın.Her telefonun ekran camı fiyatı farklıdır ve samsung galaxy s8+ ekran değişimi gibi bir işlem de onun fiyatıyla paralel olarak daha maliyetli olacaktır.

Ekran değişimi yapıldıktan sonra bir sorun yaşamanız halinde değişim yapan yer ile iletişime geçmelisiniz. Bizden hizmet aldıysanız direkt olarak iletişim kurup sorununuzu belirtmeli ve yardım istemelisiniz. Telefonunuzun ekranı kırıldı ve servisimizden hizmet talep ediyorsanız lütfen bize bildirin.