Kapat

Karton Bardaklarda Mottocup ile En Özel Tasarımlar

Anasayfa
Alışveriş Karton Bardaklarda Mottocup ile En Özel Tasarımlar
Karton Bardak

Kullan at ürünlerin hayatımıza girmesiyle birlikte neredeyse tüm sektörler bu kullanışlı ürünlerden kullanmaya başladı. Hatta bu ürünleri piknikte, kampta, seyahatlerimizde bizler de kullanıyoruz. Hayatımıza kattığı pratiklik bir yana en özel tasarımlarla kullanılabilmeleriyle de sektörel olarak kurumsallık gösteren ürünler de olmuşlardır. Özellikle günümüzde sayıları gittikçe artan gel-al servisi yapan mekanlar bu ürünlerden kullanıyor. Mekan servisinde de müşterilere özel ölçülerdeki servis imkanı ve evlere servislerinde bu ürünler çok daha kullanışlı ve masrafsız bir seçenek oluyor. Mottocup, firmalarınız için en özel tasarımları sizlere sağlıyor ya da belirlediğiniz tasarımları bu ürünlerde kullanıyor. Karton bardak teknolojisinde, içecekleriniz ya da yemekleriniz özel ölçülerdeki kaplar, plastik bardak olarak da sıcak ve soğuk içeceklere uygun üretimlerdeki ürünlerle ihtiyaçlarınıza profesyonel bir karşılık bulacaksınız.

 Karton Bardak

Plastik Bardak İle Her Alanda Pratik Ürünler

Günlük yaşantımız içerisinde sıklıkla karşılaştığımız bir ürün de plastik bardaklardır. Gittiğimiz kafelerde, hastanelerde, AVM ve ofislerde ve daha birçok yerde bu ürünlerin kullanımını sağlıyoruz. Su sebillerinin yanında tek kullanımlık seçenekleriyle hijyeni sağlayan ürünler, kafe tarzı mekanlarda daha kalın formlarıyla müşterilerin istedikleri ölçüye göre de tercih edilebiliyor. Düğün gibi toplu organizasyonlarda, seyahat ettiğimiz otobüslerde, okul kantinlerinde, seyahatlerimizde arabamızda da içecek ikramları için bu ürünleri sıkça tercih ediyoruz. Üretim aşamasında seri bir üretime tabi tutulan ürünler, paket içeriğinde ihtiyaçlara göre 20’li ve 50’li seçenekleriyle bulunuyor. Ancak ihtiyacın çok daha fazla olduğu alanlar için 500’lü ve 1000’li olan seçenekleri de daha az maliyetli bir kullanım sağlayabiliyor.

 Çevre Dostu Karton Bardaklar

Karton bardaklar kullan-at seçeneği olduğundan bu ürünlerin çevreye vereceği etkiler de düşünülmüştür. Çünkü bu ürünlerin kullanım oranı gittikçe artan bir rakama sahip. Ve kimse de bu kullanım tercihinin doğaya zarar vermesini istemez. Hem firmalar hem de kişisel olarak yapılabilecek en iyi alışkanlık bu ürünlerin geri dönüşüm noktalarına kazandırılması. Bu sayede karton bardakların tekrardan yeni formlarıyla geri dönüştürülebilmesi için bu düzen içerisinde çok önemli bir görev yerine getirilmiş olunur. Bu sürece destek sağlayan karton bardak firmaları da ürünleri doğada hızla çözünebilen formlarıyla üreterek geri dönüşüme destek olmaktadır. Mottocup da özel tasarımdaki en kaliteli ürünlerini çevre dostu bilinçle müşterileriyle buluşturmaktadır.

 Karton Bardak

Karton Bardakta Seri Üretimin Avantajlı Adresi Mottocup!

Karton ve plastik bardaklarda aranılan en özel tasarımları, ihtiyaç duyulan her ölçüde üreten Mottocup, sadece içecekler için değil, yemek tüketimlerine göre de seçenekleri bulundurmaktadır. Karton bardaklarda tek duvarlı ve çift duvarlı karton bardaklar dışında dondurma kabı, noodle kabı, çorba kasesi, yemek kapları, pipet, karton kapaklar, sleeve, karton taşıyıcı, karton çanta ve karton şekerlik gibi ürün seçenekleri de istenen tasarımlarla üretilmektedir. İşletmelerinizde müşterileriniz beğeneceği ve adeta mekanla bütünleşecek tasarımları Mottocup avantajlarıyla karton bardaklarda kullanabilirsiniz. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz her ölçüde ürünü en özel seçeneklerle de temin edebilirsiniz.