Kapat

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı

Anasayfa
Alışveriş iPhone 7 ekran değişimi fiyatı
iPhone 7 ekran değişimi fiyatı

Apple kalite konusunda şaşırtmıyor. iPhone 7 ile de tasarımından özelliklerine kaliteli bir ürün olduğunu kanıtlıyor. Bu model suya ve toza karşı dayanıklı üretiliyor. Ne kadar dayanıklı üretilse de her cihazın olduğu gibi iPhone’ların da bozulma ihtimali var. Bu yüzden bozulan cihazınızın ekranıysa,  7 Ekran Değişimi seçeneklerini ve sorunun kaynağını inceleyelim.

iPhone 7 Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 229 TL
GSM İletişim 200 TL

Firmanızı eklemek ve fiyat güncellemek için iletişime geçiniz.

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişimi gerekli olup olmadığını anlamak için öncelikle telefon ekranının içinde mi dışında mı kırılma olduğunu anlamalısınız. Bunun için emin olmanız ancak bizim gibi profesyonellerin incelemesiyle olacaktır. Telefonunuza kendi zorlamanızla daha çok zarar verebilirsiniz. Yere düşen telefonunuz için iPhone 7 ekran değişimi yapacak servis olarak bize başvurursanız güvenli ve kaliteli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Telefon tamirinde en önemli nokta güvenilirliktir. ekran değişiminde kullanılacak camın kalitesi çok önemlidir. Eğer güvenilir bir ekran değişimi hizmeti alamazsanız ilk hafif darbede ekranınız yeniden çatlayacak veya kırılacaktır. Sürekli böyle problemler yaşamak istemiyorsanız bizim size vereceğimiz 7 ekran değişimi hizmetinde olduğu gibi tüm sorunlarınızda bizim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone 7 Ekranı Ne Kadar Sürede Tamir Olur?

Telefonunuz hizmet aldığınız yere bağlı olarak kısa veya uzun sürede tamir edilebilir. ancak bizim hizmetimizi tercih ettiğinizde hemen, en kısa sürede tamir işlemi gerçekleşecektir. işletmemizde güler yüz ve yardımsever bir tutumla karşılaşıp işinizin en kısa sürede hallolacağından emin olabilirsiniz. işletmemizde ekran değişimi için ne kadar bekleyeceğiniz hakkında kısa sürede bilgilendirilirsiniz.

Ekran Değişimi Telefonuma Zarar Verir mi?

Bazen bu tür sorular gelebiliyor. Ancak ekran değişimi normal şartlar altında telefonunuza zarar vermez. Ancak tamir esnasında yapılan bir hata buna yol açabilir. Dolaylı yoldan böyle bir sorun oluştuysa, hizmeti veren servis bunu telefonun sahibine belirtmelidir.

7 Ekran değişimi için bizim vereceğimiz hizmetin yanı sıra farklı bir problem çıkma ihtimalinde de yanınızdayız. uzun vadede her telefon gibi iPhone telefonların da sorun çıkarması normaldir. Kısa sürede sorunun çözümü için bizden yardım almak için ilgili servisimize başvurup hizmet talep edebilirsiniz. Kısa sürede iletişime geçip size yardımcı olunacaktır.