Kapat

PUBG Sistem Gereksinimleri Önerilen Tertibat Listesi

Anasayfa
Oyun PUBG Sistem Gereksinimleri Önerilen Tertibat Listesi

PUBG sistem gereksinimleri içeriğinde önerilen ve tavsiye edilen tertibat listesi yer alıyor. Bu şekilde PlayerUnknown’s Battlegrounds online oyununun bilgisayarınızda stabil bir şekilde çalışıp çalışmayacağını anlayabilirsiniz. PUBG dünya çapınca oldukça büyük oyuncu kitlesine sahip bir aksiyon oyunudur. Hal böyle olunca tüm oyuncuların ilgi odağı haline geldi. Oyuncuların PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununu test etmek ve oynamak için, bilgisayarlarının yeterli tertibata sahip olup olmadıklarını bilmeleri gerekiyor. Bunun için PUBG sistem gereksinimleri makalesinde yer alan önerilen ve tavsiye edilen tertibat listesine göz gezdirmeleri yeterli olacaktır.

Bilgisayarınızın Yeterince Güçlü Olduğundan Emin misiniz ?

PUBG sistem gereksinimleri

Oyuncular popüler her oyunu oynamak ve test etmek ister. Lakin oyuncuların bu isteklerini yerine getirmeleri için güçlü bir bilgisayara sahip olmaları gerekir. Bütçesi yeterli olmayan oyuncular, oyunları açabilmek için öncelikle oynayacakları oyunun sistem gereksinimleri adı altında yer alan donanım parçalarının listesine bakar. Bu donanım listesinde oyunu oynayabilmeniz için en düşük düzey ve tavsiye edilen düzey şeklinde donanım parçaları yer alır. Örneğin; PUBG oyununu akıcı bir şekilde oynayabilmek için yüksek düzeyde ekran kartı, işlemci, ram, ana kart, ssd ve benzeri parçalara ihtiyaç duyulduğunun bilgisi oyuncularla paylaşılır. Bunun akabinde oyuncuların düşük düzeyde ihtiyaç duyduğu ekran kartı, işlemci, ram ve benzeri parçalar da aktarılır. PUBG sistem gereksinimleri bilgisayarınızda olması gereken donanım parçalarını ifade eder.

PUBG Sistem Gereksinimleri

PUBG Oynamak için Bilgisayarınızda Olması Gereken En Azami Donanım Parçaları:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Peki PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) Nedir ?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

PUBG ücretli bir oyun olup steam üzerinden oynanmaktadır. PUBG sistem gereksinimleri makalesinde yer alan donanım parçalarına sahip oyuncular oyunu rahatlıkla oynayabilirler.