Kapat

LOL Yeni Rün Dizilimi ile Rakiplerinize Karşı Üstünlük Sağlayın

Anasayfa
Oyun LOL Yeni Rün Dizilimi ile Rakiplerinize Karşı Üstünlük Sağlayın
yeni-rün-dizilim-siteleri

LOL yeni rün dizilimi ile birlikte dereceli kümelerde rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. League of Legends 7.22 yaması ile birlikte oyunda köklü değişikliklere gidildi. Kabiliyet sayfaları ve rünler kaldırılarak yeni rün sistemi devreye sokuldu. Bu yenilikle birlikte kabiliyetleri ve eski rünleri içinde barındıran yeni rün sistemine geçildi.

lol yeni rün dizilimi

LOL Yeni Rün Dizilimi ile Rakibe Karşı Nasıl Üstünlük Sağlanır?

LOL yeni rün dizilimi ile rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Her şampiyona aynı rün dizilimini kullanamazsınız. Bu koridorunuzun hakimiyeti için yararlı olmaz. Büyücü şampiyonlara büyücülükle alakalı doğru rünleri ayarlamalısınız.

lol-yeni-rünler

Örneğin üst (top lane) koridorda oynuyorsunuz. Karşınızdaki rakip tank bir şampiyon aldıysa yeni rünlerden Biç Devir olanı mutlaka seçmelisiniz.

Peki Neden ”Biç Devir” Rününü Seçmeliyim?

lol-biç-devir-runu

Biç Devir: Azami canı seninkinden yüksek olan şampiyonlara daha fazla hasar verirsin.

Bu rün ile azami can seviyesi sizinkinden yüksek olan şampiyonlara daha fazla hasar vermeniz sağlanır. Böylelikle tank şampiyonlara karşı üstünlük sağlamış olursunuz.

Her Yeni Rün Dizilimi Sunan Sitelere Güvenmeyin

Yeni rün sayfalarının yayınlanmasıyla birlikte fırsatçılar hemen devreye girdi. Sitelerine ve diğer sosyal sayfalarına daha fazla kullanıcı çekmek isteyen fırsatçı, insanlara yararı olmayan kişiler şampiyonlarla alakası olmayan lol yeni rün dizilimi kombinasyonları yayınlıyorlar.

League of Legends oyununu her yaştan insan oynuyor. Bu tür fırsatçı insanların yayınladığı yanlış bilgiler neticesinde hem o bilgileri uygulayan oyuncu hemde takımı zarar görüyor. Ondan sonra vay efendim ben oyun kazanamıyorum. Lütfen bu tarz sitelere itimat etmeyin, inanmayın.

LOL Yeni Rün Dizilimi Örneklerine Bakabileceğiniz Siteler

1- https://www.mobafire.com/
2- www.probuilds.net/

Yukarıdaki sitelerden lol yeni rün dizilimi örneklerine bakabilirsiniz. Bu rün dizilimleri gerçek anlamda sizlere fikir verecektir. Bu sitelerde yayınlanmış rün dizilimleri gerçekten mantıklı ve sizlere katkı sağlayacak olan rün dizilimleridir. Uygulamanızda hiçbir sakınca yoktur.

Kolaya Kaçmayın Okuyun ve Yorumlayın

Arkadaşlar okuyun ve kendiniz yorumlayın. Yeni rün sistemi o kadarda zor değil. Hangi rünün ne işe yaradığını kavradığınız taktirde karşıdaki rakibinize veya takımınıza göre rün kombinasyonları yapabilirsiniz. Ezbere kaçmayın öğrenmeye çalışın.

Ezbere Yaptığınız Rün Diziliminin Doğru Olduğuna Emin misiniz?

Ezbere yaptığınız rün dizilimi doğru olmayabilir. Sonuçta kopya çektiğiniz kişilerde bir insan ve bir oyuncudur. Onlarda hata yapabilir. En doğru kombinasyonu sizler oynadığınız şampiyonlara göre bulabilirsiniz. Okuyun, anlayın ve kendiniz uygulayın. Zamanla yeni rün sistemine alışarak, ek rün sayfalarına bile gerek kalmadan kendiniz seri bir şekilde rünlerinizi dizip, oyunda katliam yapacaksınız.

LOL yeni rün dizilimi içeriğinde sizlere en doğru bilgileri vermeye çalıştık. Eğer yeni rün sistemi hakkında sorularınız varsa yorum alanından bizlere sorabilirsiniz. İyi oyunlar 🙂