Kapat

Türkiye’nin lider fuar ajansı: Bella Ajans

Anasayfa
Genel Türkiye’nin lider fuar ajansı: Bella Ajans

Bella Ajans olarak bizler Fuar Hostesi, Kongre Personeli, Toplantı Part Time Ekip Kurulumu, Host, Hostes Temini, Dönemsel İnsan Kaynağı, Fuar Tanıtım Hizmetleri, Stand Hostesi, LCV ve Data Girişi Hizmetleri, Data Oluşturma ve Kontrol Aramaları, Vestiyer Hizmeti, Stand Tasarım ve Uygulama, Catering Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri vermekteyiz. Geniş hizmet ağımızla İstanbul,Ankara,İzmir ve Bursa’da hizmet veriyoruz.

Günlük Fuar Hostesi bizlere; ürün, hizmet veya sunum yardımı sağlar. Tabi bu açıklamanın biraz kaba bir tarif olduğunu ve daha kapsamlı bir iş tanımı olduğunu belirtmekte fayda var. Günümüzde fuar, kongre, toplantı ve benzer tanıtım organizasyonlarının fazlalığı düşünüldüğünde ne kadar kritik bir yardımcı eleman olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Ülkemizde ve Dünya’da neredeyse her hafta fuarlar düzenlenmektedir.

Etkinliğin düzenleneceği cnr ve tüyap gibi fuar alanlarında konuklarını karşılayan fuar hostesleri , standa gelen ziyaretçilere ikramlarda bulunmak ve varsa sorularını cevaplamak gibi farklı görevleri de üstlenmektedirler.

Üstelik fuardaki kadın hostesler, sıkça belirttiğimiz gibi sadece fuarlarda görev yapmaz. Fuar dışı da tanıtım aktivitelerinde görev alabilmektedirler. Eğer bir lcv listesi varsa gelenlerin isim, e-posta veya cep telefonu gibi bilgilerinin kayda alınması gerekiyorsa, bu işlemi yine  hostes personeller  üstlenmektedir. Tüm bu sayılanlara ilave olarak, hizmet verilen kurum ya da firmanın kurumsal altyapısına uygun olarak giyinmektedirler

Sözlük anlamı olarak; Hostes veya kabin görevlisi, uçuşlarda yolcuların rahatlığını ve güvenliğini sağlamak amacıyla istihdam edilen görevli. Özel iş jetlerinde de hostes kullanılır.

Türkiye’nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet veren Bella AJANS; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara çalışmaktadır.

Ayrıca Bella Ajans olarak yüzlerce yerli ve yabancı , Defile, ekspozisyon,malzeme kiralama açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atarak tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci eksiksiz olarak yönetmektedir.

Bella AJANS insan kaynağını bünyesinde tutmak için “kazandır-kazan” politikasıyla hareket etmekte ve taahhüt ettiği sözlere uyarak, hedeflerine devam etmektedir.

Peki Bella Ajans Genel Hizmetleri nelerdir?

  • Fuar Hostes Temini
  • Model Temini
  • Tercüman Hostes Temini
  • Fuar Catering

Sizler de tanıtım organizasyonlarınızda ajans ararken mutlaka referanslarına bakınız. Instagram: bellaajans adresinden güncel işlerimize bakabilir, Türkiye’nin en büyük markalarıyla birlikte çalıştığımızı görebilirsiniz.

Marka aktiviteleriniz ve tanıtım organizasyonlarınıza talibiz. Bu yüzden kurumsal fiyat almadan önce mutlaka bizi arayabilir, detaylar için görüşebiliriz.