Kapat

Organik çamaşır yumuşatıcı nerede satılıyor

Anasayfa
Alışveriş Organik çamaşır yumuşatıcı nerede satılıyor

Yesilanne.com’da Mom’s Green ve Baby’s Green tescilli markalarımızın Eco Garantie, Icea ve The Vegan Society Sertifikalı organik çamaşır deterjanı, organik yumuşatıcı , organik bulaşık deterjanı, ekolojik bulaşık tableti, organik temizlik ürünleri, bitkisel çamaşır suyu, organik bebek deterjanı, organik bebek yumuşatıcısı, organik biberon temizleyici, organik sıvı sabun, organik yüzey temizleyici ürünleri , organik kişisel bakım ürünleri , organik şampuan, organik saç kremi, organik vücut kremi, organik bebek şampuanı ve organik pişik kremi ürünlerini bulabilirsiniz. Yesilanne Ekolojik Ürünler Y.Çevre mühendisi Işık Kırgız tarafından kurulmuştur.

Bilinçli anneler ve onların bebekleri için organik ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin ilk organik sertifikalı deterjan ve bakım ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Tüm ürünlerimizi ECO- POWER 5 standartlarımız ile üreteceğimize söz veriyoruz. Ürünlerimiz temizliğini yaptığınız yüzeylerde zehirli kimyasal kalıntısı bırakmaz. Hindistan cevizi yağı, buğday ve patatesten elde edilen %100 bitkisel aktifler ile uluslararası organik sertifikasyon kurumlarının denetiminde üretim yapılmaktadır. Organik Temizlik ve Bakım Ürünlerimiz SLES,PARABEN ,KLOR ,FOSFAT ,AMONYAK gibi zararlı kimyasallar içermez. Çevre dostu, ekolojik formüllere sahiptir.

Hayvansal ham maddeler içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmez.Tüm eviniz için kullanabileceğiniz organik deterjanlarımız ile içiniz rahat, mis kokulu doğal temizlik yapabilirsiniz. Organik kişisel bakım ürünlerimiz ile ailenizin cildinize zarar vermeden bakımınızı yapabilirsiniz. Organik bebek şampuanı ve pişik kremi ile bebeğinizin cildini koruyabilirsiniz.