Kapat

İlginç erkek baskılı tişört modelleri

Anasayfa
Alışveriş İlginç erkek baskılı tişört modelleri

Tişörtün gömlekten farkı sadece sportifliği ve rahatlığı değildir. Tişört ne kadar ilginç ve ilgi çekici ise o kadar beğenilir. Giyilen tişörtte yaşam tarzından, kişilikten ve hobilerden bir miktar ipucu bulunur.

Bazıları ise kendini ifade etmek için baskılı tişört tercih eder. Aşağıda birkaç tane ilginç baskılı tişört modeli var. Bakalım hangisi size daha ilginç gelecek ?

Tiger On The Flowers Baskılı Erkek Tişört

Tişört üzerinde çiçek mi ? Hem de bir erkek tişörtünde ! Fakat kaplanın çevresinde ise neden olmasın. Kalp üzerinde bir kaplan var ve etrafı çiçeklerle çevrilir. Ne anlatıyor bu ? Kaplan gibi yırtıcıyım ama aynı zamanda çiçek gibi narinim mi demek istiyor acaba ?

The Skull Edition Baskılı Erkek Tişört

 

İşte kuru kafanın başka bir hali daha. Kuru kafa sembolleri tişörtlerde klasiktir. Aşağıdaki halini belki de ilk kez görüyorsunuz. Biraz neşeli gibi. Etrafındakiler ne acaba ? Biraz düşündürüyor değil mi ?

Ultra Summer Baskılı Erkek Tişört

Yazı çağrıştıran basit semboller nelerdir ? Ananas olabilir mi ? Hem de üçgen içinde ? İllüminatinin üçgeni olmasın sakın o ? İşte size gizem! Aşağıdaki tişört bize ne anlatmaya çalışıyor acaba ? En büyük gizemler neden en basit sorularda gizlidir ?

Umarım yukarıdaki tişörtleri ilginç bulmuşsunuzdur. Eğer daha fazlasını merak ediyorsanız, sanal alem sizi bekliyor.