Kapat

Twitch Prime Abone Olma %100 Etkili Yöntem

Anasayfa
Oyun Twitch Prime Abone Olma %100 Etkili Yöntem
twitch-prime-abone-yapma-2018

Twitch prime abone olma işlemini aşağıdaki adımları uygulayarak rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Twitch prime abone olabilmek için kart bilgileri istemektedir. Bazı internet sitelerinde sahte mail ve kart bilgileri ile bedava twitch prime aboneliği yapılabiliyordu. Üzülerek söylemeliyiz ki bu yöntemler artık işe yaramıyor. Boşuna uğraşıp kendinizi yormayın. Twitch prime aboneliği için kart bilgilerine ihtiyaç vardır. Bu sebeple bu işlemi ücretsiz gerçekleştiremezsiniz.

Not: Kredi kartsız işlem gerçekleştirilebiliyor. Bunun bizde farkındayız. Lakin tüm hesaplarınızı birbirine bağlıyorsunuz steam hesabınızın ban yeme riski vardır. Çünkü yaptığınız illegal bir işlemdir.

Twitch Prime Nedir?

Twitch Prime, Twitch üzerindeki premium bir deneyimdir. Amazon Prime ve Prime Video üyeliklerinin bir parçasıdır. Twitch Prime; bonus oyunlar ve özel oyun içi içerikler, herhangi bir Partner/İştirak kanalda kullanılmak üzere, her 30 günde ekstra bir ücret ödemeden bir kanal aboneliği, özel ifadeler ve sohbet rozetleri içerir.

Twitch prime abone olma ücretsiz fakat belirli bir süre ücretsizdir.

Twitch Prime Aboneliğinin Faydası Nedir?

Twitch Kanal Aboneliği: Bir Partner/İştirak kanalda kullanılmak üzere, her 30 günde bir Twitch kanal aboneliği kazanın. Buna, düzenli bir abonelikle birlikte gelen sohbet ayrıcalıkları, ifadeler, rozetler ve kanala özel Abone avantajlara erişim gibi çok daha fazla şey de dahildir. Prime Video üyeleri, Prime Video ödemeli üyelikleri başladığı andan itibaren, ücretsiz bir Twitch kanal aboneliğine erişim kazanırlar.

Twitch viewer bot, twitch izlenme sayısını arttırmaktadır.

Oyun İçeriğine Üye Erişimi: İlave ücret ödemeden belli oyun ve oyun içi içeriklere erişim kazanın. Teklifleri, Crown’ın altında bulabilirsiniz.

Özel İfadeler: Sadece Twitch Prime ve Turbo üyelerine özel olan KappaHD, ScaredyCat ve birçok diğer ifadeye erişim sağlayın.

Genişletilmiş Sohbet Rengi Seçenekleri: 3 kaydırma (RGB) setinden oluşan bir panelden sohbet renginizi ayarlayın. Bu ayarları, dilediğiniz zaman Prime Ayarlarınıza giderek değiştirebilirsiniz.

Üyelere Özel Prime Sohbet Rozeti: Eşsiz bir sohbet rozetinin keyfini sürün. Ayrıca bu rozet, Ayarlar’dan açılıp kapatılabilir. Prime üyeleri, Twitch genelinde konuştukları zaman, tüm kanallarda şu simgeyle kolayca tanınabilirler.

Uzatılmış Yayın Depolama: Twitch’teki geçmiş yayınlarınızı, standart olan 14 gün yerine 60 gün geriye giderek saklayın.

Twitch prime ücretsiz denemeye kayıt olmak için kredi kartı gerekir mi?

Ücretsiz denemeye erişebilmeniz için geçerli bir ödeme yöntemine sahip olmanız gerekir. Prime veya Prime Video programları için ücretli aboneliğe devam etmeye karar vermeniz halinde ödemeniz gerekecek miktarda paranın bulunduğu bir kredi kartı, banka kartı veya banka hesabı geçerli ödeme yöntemine örnek olarak verilebilir. Fakat ücretsiz deneme süreniz bitip ücretli aboneliğiniz başlayana kadar hesabınıza herhangi bir ücret yansıtılmaz.

Ücretsiz Denemem esnasında ücretsiz bir kanal aboneliği alabilir miyim?

Amazon Prime üyeliği üzerinden Twitch Prime edindiyseniz; Ücretsiz Denemeniz süresince bir adet ücretsiz Twitch kanal aboneliği kazanacaksınız (Ücretsiz Deneme süresi ne olursa olsun). Bunu harcadığınızda tekrar yenilenmeyecektir. Ödemeli bir üye olduğunuzda, son aboneliği harcadıktan 30 gün sonra ilave ücret ödemeden yeni bir Twitch kanal aboneli edinmeye başlayacaksınız.

Twitch Prime’ı bir Prime Video üyeliği üzerinden edindiyseniz; Ücretsiz Denemeniz süresince ücretsiz bir Twitch kanal aboneliği kazanmazsınız. Ücretsiz Twitch kanal aboneliğinizi, ücretsiz denemenizden 7 gün sonra ödemeli bir Prime Video üyesi olduğunuzda kullanabileceksiniz.

Twitch Prime Abone Olma 2018

Öncelikle https://www.twitch.tv/prime adresine giriş yapın. Buraya giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi karşınıza bir ekran gelecektir. Buradan ”Twitch Prime’ı Deneyin” butonuna tıklayın.

twitch prime abone olma

Karşınıza ülkenizi seçmenizi isteyecek bir ekran gelecektir. Aşağıdaki resimde gösterilen şekilde ”United State’yi” seçin ve hemen aşağısında yer alan ”Annual plan also available” ibaresine tıklayın.

twitch-prime-yapma-2018

Sizi https://www.amazon.com/ sitesine yönlendirecektir. Eğer amazon hesabınız varsa giriş yapın. Yoksa aşağıdaki resimde gösterildiği gibi ”Create your Amazon account” butonuna tıklayın.

amazon-prime-abone-olma

Yeni hesap oluşturma sayfası karşınıza gelecektir. Burada gerekli bilgileri doldurarak hesabınızı oluşturun.

amazon-prime-abone-nasıl-olunur

Kayıt olma işlemini tamamladıktan sonra ilgili alandan kredi kartı bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Buraya kart bilgilerinizi doğru bir şekilde giriniz.

Not: Kart bilgilerinizi girerken şunu unutmayın. Bu yaptığınız abonelik işlemi ücretsizdir. Ücretsiz abonelik bittikten sonra kartınızdan para çekme ihtimali vardır. Her ihtimale karşı ücretsiz abonelik bitmeden iptalini gerçekleştirin.

amazon-kredi-kartı-bilgileri

Kart bilgilerinizi girdikten sonra Amazon prime adres bilgilerinizi girmenizi talep edecektir. Eksiksiz ve Türkçe karakter kullanmadan boş alanları doldurun ve ”Use this address” butonuna basın.

amazon-prime-kart-bilgileri

Adres bilgilerinizi girdikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. ”Continue” butonuna basarak geçin.

Daha sonra karşınıza ”Start Your Free Trial” butonu çıkacaktır. Bu butona tıklayın. Tekrardan giriş yapmamızı isteyecektir. Tekrar giriş yapın ve sonra Twitch hesabınız ile amazon hesabınızı bağlamanızı isteyen ”Confirm” butona tıklayın.

twitch-ve-amazon-abonelik-iptali

Artık twitch prime abone olma işlemini gerçekleştirdiniz. Pubg, Fortnite gibi oyunlarda artık skin kasalarını alabilirsiniz.